Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

stížnost na HZS vedení

1 2



KrakenCZE

Hráč

1
26.8.2020 13:22

takže jaký je problém a proč podávám stížnost na vedení HZS 

co se stalo v posledních dnech dost lidí čeká nábor do HZS je plno příhlášek a nikdo to neřeší vedení na to kašle a je offline a radši si hrajou CS:GO nebo něco jiného vždy jsou online na tsku a nebo na disu a nic neřeší jen přijdou jsou offline a vybírají peníze a neřeší hlavní věci povýšení a hlavně nábor dalších hráčů a neřeší že tam jsou lidi 37 dní offline 

dost lidí u HZS nás sere že to nikdo neřeší GIBS to chtělo řešit pán Pavel Smith alias Crazy ten řeší věci z OOC do IC a IC do OOC a když řeknou že to budou řešit tak se nic neřeší a to nás sere

nemám ani skoro čas něco dělat na sobě ani na pořádně RP ani IC nemohu se projet prostě po městě a nemám čas skoro na nic a naší kolegové u HZS nic taky nedělají proto chci aby bylo vyměněno HZS vedení

od včerejška nemám pořádně čas na pořádné RP to mě dost štve a od včera jsem tu aktivní jen já a 3 lidi chtějí do HZS ale nikdo je nemůže přijmout a není u HZS autorita která by tam měla být proto žádám vás aby se vyměnilo vedení HZS

nechci být vedení HZS ale jinak to asi nepůjde dost dlouho jsem vedl HZS a vím jak to funguje a co se má dělat do té doby co HZS nepojede sama beze mě bych si jí klidně vzal na sebe a držel bych jí a nabíral lidi co fakt umí plus u tohodle byl Kenny cápek nabrán OOC do HZS napsal si na HZS o nábor a byl hozen hned pod vedení frakce a aby šel od začátku jako my všichni to ne proto chci změnit vedení HZS děkuji za pochopení :)

Imrisko9

Hráč

1
26.8.2020 13:35

Myslím si že by si to mal dostať do vlastných rúk ty lebo je evidente vidno že proste v tom HZS na to seru. Dnes ste tam boli okolo 11:20 traja a z toho si ty sám pracoval takže si myslím že by to šlo do správních rúk .

KrakenCZE

Hráč

1
26.8.2020 13:40

a ještě chování HZS členů 

26.8.2020 13:54
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

Kubby

Hráč

57
26.8.2020 14:03

Ahoj, tak jdu se ti zde vyjádřit k tvé "stížnosti". Rozeberu ji na několik částí. 

„co se stalo v posledních dnech dost lidí čeká nábor do HZS je plno příhlášek a nikdo to neřeší vedení na to kašle a je offline a radši si hrajou CS:GO nebo něco jiného vždy jsou online na tsku a nebo na disu a nic neřeší jen přijdou jsou offline a vybírají peníze a neřeší hlavní věci povýšení a hlavně nábor dalších hráčů a neřeší že tam jsou lidi 37 dní offline“

Tak.. přihlášky do HZS postupně řeším všechny. NEMÁM povinnost řešit přihlášky ihned jak se jen napojím do hry, mám tam i mnoho jiných věcí na práci. Mohu s čistým svědomím říct, že nehraju CS:GO ani jiné hry, jelikož mi to ani neutáhne počítač. To, že jsem online na Discordu, či TeamSpeaku NEZNAMENÁ, že jsem nutně u počítače. 

Jak mohu přijít, ale zároveň být offline? Buď přijdu a jsem online, nebo tam nejsem a jsem offline.. Tak si vyber.

Má povinnost není řešit povýšení každý den, až se rozhodnu někomu udělit povýšení tak ho udělím já.

To, že tam jsou lidi offline 37 dní nemohu vyřešit nijak, než jim dát suspendaci, jelikož existuje pravidlo na vyhození z frakce, kde musí dojít k IC PODEPSÁNÍ VÝPOVĚDI.

„dost lidí u HZS nás sere že to nikdo neřeší GIBS to chtělo řešit pán Pavel Smith alias Crazy ten řeší věci z OOC do IC a IC do OOC a když řeknou že to budou řešit tak se nic neřeší a to nás sere“

GIBS už neexistuje, a ani na nás nemá pravomoce. O Crazym se zde zmiňovat nebudu, jelikož to je crazy, nikoliv já. 

„nemám ani skoro čas něco dělat na sobě ani na pořádně RP ani IC nemohu se projet prostě po městě a nemám čas skoro na nic a naší kolegové u HZS nic taky nedělají proto chci aby bylo vyměněno HZS vedení“

Tuhle větu nechápu.. Jediné co jsem pochopil, tak ty si stěžuješ na to, že kolegové u HZS nedělají nic a to tě vede k tomu, že chceš vyměnit HZS vedení. Pokuď někdo nedělá to co má, tak to řeš se mnou, popřípadě s GI.

„od včerejška nemám pořádně čas na pořádné RP to mě dost štve a od včera jsem tu aktivní jen já a 3 lidi chtějí do HZS ale nikdo je nemůže přijmout a není u HZS autorita která by tam měla být proto žádám vás aby se vyměnilo vedení HZS“

Zde se ze začátku prakticky opakuješ, nechápu proč. Opětovně nechápu proč chceš řešit chování členů HZS výměnou HZS vedení, jestli ti někdo IC třeba nadává, tak to řes semnou. 

„nechci být vedení HZS ale jinak to asi nepůjde dost dlouho jsem vedl HZS a vím jak to funguje a co se má dělat do té doby co HZS nepojede sama beze mě bych si jí klidně vzal na sebe a držel bych jí a nabíral lidi co fakt umí plus u tohodle byl Kenny cápek nabrán OOC do HZS napsal si na HZS o nábor a byl hozen hned pod vedení frakce a aby šel od začátku jako my všichni to ne proto chci změnit vedení HZS děkuji za pochopení :)“

Nejdříve píšeš že nechceš být HZS vedení, ale pak vzápětí napíšeš, že by jsi si ji klidně vzal? Tak se ku.. sakra rozhodni co chceš. Co se týče Kennyho, toho jsem nenabíral, tudíž nevím jak to bylo.. Znovu opakuji, pokuď se ti to nelíbí, můžeš to řesit semnou, či s GI.

Nadále budu rád, když další odpověď sepíšeš čitelně a, tak aby se dala číst.. Dalo mi to neskutečnou práci to pochopit a rozdělit si to.

Pokuď chceš měnit vedení HZS, tak si to stále řeš IC, nevidím důvod to řešit OOC.

S pozdravem,

Kubby [Heavy]

26.8.2020 14:08, naposledy upraveno 26.8.2020 14:09 uživatelem Crazy

Tááááááááááááák...
Vy jste říkali že jsme někoho kdo IC neuměl česky vyhodily od HZS kvůli tomu že se mu nelíbí modely co jsou na serveru.

Říkali jste ať dáme vedení někomu jinému a potom škemráte OOC o povýšení, třeba ty jsi chtěl z rotného na majora ( cca o 10 hodností výš )

 

Potom si začnete stěžovat na GIBS (Když ještě neměla pravomoce)
Jsem proti aby jsi případně TY vedl HZS.

 

přikládám fotky z discordu:

ZÁSADNĚ JSEM PROTI ABY JSI VEDL HZS pokud si myslíš že v HZS jsou STRÁŽNÍCÍ

26.8.2020 14:09

Tadle stížnost je totální blbost jelikož to je IC věc. 

KrakenCZE

Hráč

1
26.8.2020 14:11

Crazy k tobě se ani vyjadřovat nebudu ty jsi člověk co metuje a mixuje zároveň :) 

ani napsal jsem to že víš co umím pak jsem ti řekl v hovoru ano dobrý chápu tak jsem šel postupně neměl jsem v tom problém a ty tu vytahuješ věci na který jsem ti už odpověděl jen proto aby jsi druhého s chodil dolů nic víc nic míň :) já tebe znám moc dlouho :) a od ostatních taky vím svoje :)

26.8.2020 14:18
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

Demon8116

Hráč

24
26.8.2020 14:19

Ďalšia ic sťažnosť ktorá sa rieši ooc. riešte si to ic.... 

1 2


Powered by LeoSight IFS
LT~129