Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Custom jazyky + čeština zdarma


19.12.2023 20:13

Zdravím.

1) Navrhuji přidat k těm jazykům, co už tam jsou, kolonku „Jiné" a tam možnost si dát jakýkoliv jazyk ve formátu "..-tina" a kdyby se mezi dvěma různými hráči, co si to takhle zastavili, objevila shoda, tak by si rozuměli.

Myslím, že návrh uvítají lidi, kteří si, stejně jako já, libují v RPení úplně náhodných národů, jejichž jazyky nejsou v systému. Například jedna z mých postav je Čečenec a když bych si teoreticky našel partu jiných Čečenců, tak se nemáme jak tajně dorozumívat. To samé platí i třeba u ukrajinštiny, která na serveru není, přestože jsem viděl pár ukrajinských jmén na serveru.

2) Instantní naučení češtiny zdarma - nevím, jestli to někdo navrhoval, nenašel jsem to, ale myslím, že by bylo zahodno, aby si člověk pro svou postavu mohl vybrat 1 mateřský jazyk (ve vytvoření postavy) + češtinu hned zezačátku. Myslím, že těch 8 kreditů není pro Leosight až taková ztráta, když jsem tu viděl šílence, co si jsou schopni platit třeba 6 custom skinů na jedné postavě za měsíc, ale opravte mě, pokud si myslíte, že mám moc zjednodušený pohled na věc.

LegitZett

Hráč

15
20.12.2023 18:56

Nesúhlas, a ak to prejde, tak budem prvý čo bude rozpravať jazykom "kokotina" 

Dzardys udělil za tento příspěvek varování: Nevhodné vyjadřování

Multis

VIP

12
9.1.2024 19:22

Souhlasím, taktéž mám zálibu v RPení v méně známých národů (Čečenec, Mongol). Taktéž bych přidal pravidlo ohledně RPení nějakého národa, aby měl legitimní jméno toho daného národa. Největší bizár je když týpek co RPí Rusa má jméno Marek_Novák například a že takových lidí tu je..

9.1.2024 19:34

Jako, spíše bych přidal pravidlo, že pokud se taková situace vyskytne, tak to musí vysvětlit v backgroundu. IRL znám osobně rodinu, kdy se Ruska provdala za Čecha a mají bilingvně vychované děti s českým jménem.

9.1.2024 19:39

+1

Věřím, že by to bylo i hlídatelné proti trollingu ze strany AT. Hlavně ta čeština zdarma jakožto výchozí při zakládání charu by byla moc fajn. Přišel jsem jako nový co neví jak tu vše funguje a po výběru jazyka jsem pochopil, že se nedomluvím. Chtělo by to menší reformy a klidně i rozšířit paletu naučených jazyků, kde by to bylo šetřeno při 3+ jazycích nějakými procentními penálemi u progressu naučení, pakliže by to šlo. Tedy místo 100 / 100, třeba 85 / 85 a pak s dalším jazykem razantněji snižovat, třeba 45 / 45 a tí to skončit.

Multis

VIP

12
9.1.2024 19:40

Tak jasně, pokud je to backgroundem vysvětlené, nebo to pak řeší IC přes soudy. Jenže ty lidi častokrát o to nepřemýšlí a to ubírá hodně na serióznosti RP, však veteráni ze SAMP si pamatují že, jsme se jim za to i vysmáli. Proto toto považuji za důležitou věc, jelikož to pak na první pohled působí spíše jak Freeroam s prvky RP, což může lidi odrazovat a skutečně to lidi odrazuje, minimálně mě to dlouho odrazovalo.


Powered by LeoSight IFS
LT~73

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

KVĚTEN 2024
3496 Kč / 9200 Kč

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: MrKys (1600Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

Kdo je online?
misa

38Kč včera v 17:26

p0KyX

30Kč včera v 13:37

LadyHope

300Kč 2.5.2024 18:16

Nejnovější uživatelé
Davemoravia

Registrován 3.5.2024

Matus503

Registrován 2.5.2024

Seagatexd

Registrován 2.5.2024