Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Výročí 10 let - pozvánka


28.12.2023 17:19

Blíží se nám výročí 10 let. Nedělám si srandu, opravdu Skimo a LeoSight existuje už 10 let a konkrétně 4.1.2024 oslaví své narozeniny. Při této příležitosti uspořádáme několik menších akcí a rozdáme několik menších i větších odměn. Jednou z akcí bude uveřejnění statistik - na Discordu se vás v tomto vlákně ptáme, jaké statistiky vás zajímají.

Zajímavější akcí však bude uveřejnění dárkového poukazu, který si bude moci každý z vás aktivovat. V rámci odměn obdržíte unikátní známku, která lze získat pouze na toto výročí. Zlatou známku obdrží ten, kdo kód stihne aktivovat jako úplně první. Dále prvních 50 hráčů obdrží VIP skin zdarma. Všichni pak dostanou známku a ocenění na web. Snažíme se také vymyslet i nějakou další odměnu - třeba vás nějaká napadne a navrhnete nám ji do odpovědí pod tento příspěvek.

Dovoluji si vás tedy všechny pozvat abyste dne 4.1.2024 přišli do hry a byli online okolo 19:00, kdy ve hře uveřejníme kód k těmto odměnám. Nezapomeňte se také přihlásit na akci a nastavit si upomínku. Pozvěte i své kamarády, třeba se nám povede i trhnout rekord v počtu hráčů, což by znamenalo, že bychom ještě přidali nějakou odměnu navíc.

Pokud vás napadají další způsoby, jak toto výročí oslavit, můžete nám to také napsat do odpovědí. Zvažuji třeba i uspořádání nějakého AMA (ask me anything) eventu na Discordu.

bit

Hráč

49
28.12.2023 17:26

teď jsem si uvědomil, že jsem na Leosightu 5 let.. šilené jak ten čas letí.. :D

Pavel42

Hráč

27
28.12.2023 18:29

Bylo by super dát nějakou bonusovou odměnu pro hráče, kteří jsou na serveru těch 10 let.

Odměna pro Sedlixe, Rataje a mě plz.. :DDD

Salvaro

Hráč

13
28.12.2023 18:35, naposledy upraveno 28.12.2023 18:40 uživatelem Salvaro

Nějaký Kredity, nebo nějakej modul pro toho prvního kdo to napojí a který má nad 100H. a Eště udělat když nějaký hráč už má vip skin ale získá další, tak at se daruje někomu jinému aby to bylo fér. a Eště bych všem dal pár kreditu jako další odměnu.

 

sandlerino

Hráč

39
29.12.2023 10:22, naposledy upraveno 29.12.2023 10:23 uživatelem sandlerino

Napadá mě hned několik dost nereálných, či úsměvných možností, avšak jedna je dle mého natolik vytříbená, že by měla být aspoň v seznamu horkých kandidátů a ta je:

Komentovaná prohlídka některé z prvních verzí Skima přímo ve hře a to třeba i s nějakými dynamickými ukázkami a obecně navozením atmosféry onoho staršího Skima.

Bxzyyy

Hráč

4
29.12.2023 12:20

Unban wawe by se hodila 😍

Bartcz152CZE

Hráč

6
30.12.2023 11:49

Nahrání nových skinů pro auta by byl dobrý dárek pro všechny, mohlo by se to vyměnit za auta, se kterými většina hráčů stejně nejezdí (viz. 3 modely BMW, starý golf, hummer atd.) Nevím teda, jestli to není možné či tomu jen něco brání, ale když se vám to povedlo předtím, kdy Skimo ještě fungovalo v Los Santos městě, tak se vám to může povést i teď ne?

 


Powered by LeoSight IFS
LT~172