Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Sťažnosť na PSA a na administrátora Dzardys


Memphis

Hráč

5
31.12.2023 03:31, naposledy upraveno 31.12.2023 03:44 uživatelem Memphis

https://leosight.cz/forum/topic/17614/1   K bližšiemu chápaniu mojej situácie aby som tu nezostárol pri vypisovaní si to prosím pozrite skôr ako sa pustíte do čítania tejto stažnosti.

Keby PSA ktorý ma nahlásil neurobil somarinu tým že tam vôbec vkročil nič z tohoto sa nestane.

Lenže ako to už celá komunita pozná tak PSA majú pomer na prehraté reporty tak 80:20 :D viete ako.

Nechcem aby to vyznelo tak že tu vyplakávam ale keď viem že som spravil chybu tak ban príjmem zavrem hru a nezaujíma ma to. Len keď viem že som neviný (alebo si to proste myslím na 60%) tak si dám tú namahu toto spísať.

Tu je report ktorý som s Dzardysom riešil. Report bol podány zo strany PSA takže v reporte absolútne odignoroval hocijaké námietky a dotazy ktoré som mal ja. Protiargumenty dával skoro nulové a na moje odpovedal tiež skoro nulovo.

 

Zaujímalo by ma či je na mne zasadnutý alebo má nejaký osobný problém lebo fakt nechápem kde má nedostatok argumentov.

Všetky moje argumenty úplne vyjasnili celú situáciu ktorá nastala.

Či už to žeby sa nič nestalo keby policajt len tak SÁM nepríde do banky. Tak aj jeho následné akty ktorými sú to že ma strelil gumeným nábojom z brokovnice ktorý som aj po scriptnutej dobe ustál (vôbec s tým nesúhlasím keď mám na sebe vestu s minimálne 2 armor platmy (heavy vest)) + ďalšie ochranné prostriedky na tele.

Túto časť som vôbec nepochopil. Na videu bolo jasne vidno že pán dostal asi 5 rán gumeným nábojom z brokovnice na cca 2 metre a následne dalšie 3 s kalibrom .40 a bol schopný im stále utekať. 

cieľom ukázania toho videa bolo to že človek ktorý bol v civile mal na sebe len kusy oblečenia ustál opakovanú strelbu s gumenými nábojmi, a ja som mal 8x väčšiu ochranu ako on a mal som ostať ležať. A další argument bol to že bol možno sfetovaný alebo opitý takže bolesť necítil tak ako normálny triezvy človek. Moja postava VYKRÁDALA BANKU mi chcete povedať že keby sa do nejakej takej činnosti nedajbože dostanete tak máte 0 adrenalín a necháte všetko tak lebo vás trafí gumena blbosť (ktorú vlastne necítite lebo máte vestu a neviem čo všetko) a keď už sme v takejto situácií tak vám garantujem že jeden pešiak z polície českej republiky si len tak SÁM nenakráča do banky ktorá sa práve vykráda, vybavený len s brokovnicou v ktorej má nabité gumené náboje. 

Jediný dobrý protiargument zo strany Dzardysa bolo spomenutie pravidla 8. Ale aj to som mu zrušil tým že tam máte nejaké pravidlo o tom že sa nemôžem len tak v strede RP zastaviť a povedať že čakám na report. Sám som za to bol skoro potrestaný a tak isto aj veľa známych. Stavím sa že keby si ten report aj podám ja alebo hocikto hocikde pre hocičo iné a dotyčný má problémy s PSA tak mu to neprejde a dostane buď ban alebo mu začnú vypisovať o pravidle 0 alebo neviem ktoré presne je to že sa nemôže stopnúť RP. A hlavne hráčom sa nepríjmajú reporty do 20-30 sekúnd ako jednotkám PSA/ZZS/HZZS.

Aby som to nejak zhrnul....PSA spravilo chybu tým že vošla jedna jednotka do banky vyzbrojená skoro nulovo. Ja som mu nedal priestor na zaRPenie situácie.

Presne pre toto je tu možnosť voidnuť akciu, poprípade zistiť info z oboch strán, ale to sa tu asi nepraktikuje

 

Ďalej by som chcel nahlásiť daného príslušníka PSA ktorý vbehol do banky bez hocijakého RP a Fearu

Meno: Isaac Carlson.

Ak mi z tohto všetkého či už z toho reportu alebo z tohto príspevku neuznáte jasné nadržiavanie (po vašom hranie na win) zo strany PSA tak ja už fakt neviem. Už dávnejšie som tu musel rozpisovať report o tom ako som počas banky aj s @Michalinno dostal ban neprávom a report sa zavrel. Musel som investovať čas do písania takýchto reportov a stažností. Dopadlo to tak že nám bany boli odstránené ale čas ktorý som buď mohol hrať alebo ktorý som strávil vypisovaním takýchto vecí mi už nikto nevráti. Aj keď to bolo len 12h, aj tak. Všetko vypisovanie reportov je zapríčenené tým lebo sa s adminmi nedá normálne porozprávať keď ide o situáciu zahrňujúcu stranu PSA a niekedy tam PSA ani byť nemusia len má AT zlý deň. A chápem admin je admin a má posledné slovo. Ale príde mi to že niektorý/niekedy k tomu pristupujú dosť neprofesionálne na to že sú z Admin Teamu. Týmto všetkým nemyslím len Dzardysa aby to nebolo zase len naňho všetko.

 

Skimo by bol naozaj dobrý server keby tam všetko netrvalo 200hodín. Každý hráč negrindil peniaze a nerbí nič iné (asi blbosť písať keď som vykrádal banku ale chápeme sa :D ja tam peniaze už nepotrebujem len nemám čo RPiť lebo tam všetci majú v p*** nejaké RP) bol by tam priateľskejší prístup zo strany AT. Ja chápem že nejde vždy byť pozitívny a mať neobmedzené nervy. A hráči tiež robia stále zle a neviem čo všetko.

Návrh (ktorý je asi kravina ale budiš): Pridať členom AT pracovnú a hraciu dobu. Nech sa buď dohodnú medzi sebou alebo ja neviem. Veľa krát sa stane že presne preto vznikajú problémy a nepochopia sa situácie lebo administrátor chce pokračovať v svojom RPení.

Som zvedavý čo mi na to kto odpovie, poprípade ma kontaktuje a poďte so mnou na nejaký hovor lebo ma to nebaví písať a obhajovať sa.

Predom ďakujem.

 

PS :ak máte ďalšie argumenty alebo problém rozlúštiť niečo z môjho "listu" rád vám odpoviem. (ak mi to hneď nezamknete *_-

--Memphs

 

 

31.12.2023 03:39

Prosím, děkuji.

Memphis

Hráč

5
31.12.2023 03:45

Je tu sťažnosť na viac vecí nie len na AT


Powered by LeoSight IFS
LT~30