Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Sammael02- odchod


sammael02

Hráč

21
30.8.2020 15:04, naposledy upraveno 30.8.2020 15:10 uživatelem sammael02

Zdravím všechny co si to zrovna čtete.

Na tomto serveru jsem začal hrát jen kvůli kamarádovi, ale teď jsem zjistil že tento server mě nebaví na totálně mi lezou na nervy hráči, kteří si myslí, že ovládají RP a přitom ho neovládají, touto cestou bych chtěl poděkovat pár lid  @sandlerino, @Regi, @Berysek.@Scor Děkuji Vám za RP s Vámi, bylo to nezapomenutelné, ale naše cesty se musí rozejít budu na Vás vzpomínat jen v tom dobrém i když jste mě párkrát naštvali, ale vem to čert. Jinak pro všechny ostatní taktéž Vám děkuji za RP až na pár vyjímek a ty dané osoby o sobě vědí. Tak se mějte a třeba se někdy stavím jen se podívat. Mějte se pěkně.

                                                                                                                                                                S pozdravem 

Sammael02

 

sandlerino

Hráč

39
30.8.2020 16:05

Doufám, že si ještě něco někdy zahrajem... Měj se. 👋🏻

30.8.2020 16:46

Měj se 🐫

Michael

Hráč

19
30.8.2020 17:11

Zdravím, 

ze začátku si byl docela v pohodě týpek. Jakmile si se začal bavit s Pokornajsem a lehce zmanipulovatelným Sandlerem, tak si měl vysoké sebevědomí a rádi jste něco zmetili/zmixovali, ale i přes to se s tebou dalo bavit. Osobně ti přeji hodně štěstí s hledáním nových "MTA RP" serverů nebo nových her.

S přáním hezkého dne

Michael

neznamy#15 udělil za tento příspěvek varování: Pravidlo č. 7

Denis

Hráč

16
30.8.2020 19:35

Užívej😉🙂, Ať se ti daří životě🙂


Powered by LeoSight IFS
LT~61

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo