Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Každý kto ma problém s lagmi atď.. Za hlasujte


30.8.2020 20:05

Zdravím, každý kto ma lagy na artheone za hlasujte na tomto príspevku. Dobre takže takto to iba napíšem v skratke mam lagy skoro na každom rohu a hlávne pri úrade neda sa to hrať len by som chcel aby sa nejak tie mapingy upravili alebo poprípade odstránili ako je gym pri grove tam mi príde najviac zbytočny mapping. Hral som na všetkych serveroch ale iba na tomto som nikdy nehral pretože mi to tu vždy sekalo tak som si pre nastavoval mta kvôli artheone. Mám komp ktorý mi utiahne polovičku hry ale Mta je blbo optimalizované to viem. Ale každý kto ma neviem aký dobrý komp alebo niečo také tak sa nad týmto príspevkom zasmeje ale niektory hráči nehrajú na tomto serveru kvôli lagom hlavne takže ja iba prosím vedenie aby s tým skúsilo niečo urobiť a niečo aspoň po odstraňovať nejaké zbytočnosti, pridajte sa k hlasovaniu a ukážte vedeniu že chcete zlepšiť tento server. 

 

Pandisz

Hráč

5
30.8.2020 20:46

Ocenil bych to 

Bo sem tam nahrál 530hodin s 10fps 😅

30.8.2020 23:37

Tak jako mňa ten server baví ale ked je nejaká naháňačka abo niečo není to najlepšia podivana, trebalo by s tým niečo urobiť myslím žeby to mohlo aj nejakych hráčov zaujať a vrátiť sa k tomu naspäť 

31.8.2020 20:28
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

arciCZ

Hráč

32
18.9.2020 22:20

Ahoj, dnešním dnem byla nahrána prozatím úprava nametagů s tím že pokuď nebudou problémy tak tam i tak zůstane. Myslím si že ta by o něco mohla pomoci na FPS jelikož nyní již se chovájí nametagy na pozadí jinak než dříve. Byl bych rád kdyby jsi napsal jestli stále jsou extra problémy s FPS či nikoliv (Dle dostupných zjištění to je nejnáročnější script na serveru).

1.10.2020 12:13, naposledy upraveno 1.10.2020 12:16 uživatelem PeterGetsman

@arciCZ

Zabudol som na príspevok, kdyz tak nabudúce ma označ.No ako keď ti mam povedať úprimne tak skôr kvôli fps to moc není, ako jasne sú tam dropy ale isiel som na server rg.. Tam mi to napríklad absolútne nelaguje mam tam niekedy možno fps dropy ale inak lagy na arth sú také ze ti proste sekne ako keby hra, Micro lag a ten co ide za tebou tak budeš ty za ním pretože tí to sekne.. To som skôr myslel(inak ten rg, neberte ako reklamu i tak to je non RP server každý skipuje, metuje atď..) ale vyzerá to trochu lepšie.. Ale nie najlepšie :D, najviac mi príde zbytočný mapping v tom gantonu ako je posilovňa a sú tam bytovky napríklad.. Ktoré sa "stávajú" a nebude sa to rpit tak by som to odstránil a nechal tam to co je v normálnom San Andreas... A hlavne zbytočnosti.. Všetko som nepreskumal.. Ale fakt nejaké mappingy sa neoplatía a hlavne aký je priemer hráčov na serveru aktuálne tak by sa hodilo pozmeniť trochu nejaké vecičky aby to frcalo lepšie..

EDIT:ešte chcem doplniť ako je oas tam mam najväčšie fps dropy+tie "Micro lagy" alebo ako mam nazvať proste som to opísal ako to zvykne u mňa alebo ostatných robiť.. Pretože keď je naháňačka a som v mpp napríklad tak nemám šancu ho chytiť s lagmi.. Alebo niekto z pcrky pár poznám. 


Powered by LeoSight IFS
LT~71