Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Žádost o UNBAN


GigaAdamYT

Hráč

3
30.8.2020 21:39, naposledy upraveno 30.8.2020 21:42 uživatelem GigaAdamYT

Zdravím,

dnes před asi 5 minutama, jsem dostal BAN, za Reklama(Permanent), od Jake_Adams (Lofanek), za mě.

Co se stalo?

Ve frakčním chatu jsem napsal at jde na moje ts3 (ne IP ale pouze jmeno, což vidíte ve fotografii)
a poté se mě do PM zeptal: ip:?
A já jsem mu odpověděl: <domena>.eu
Poté jsem obdržel BAN, od Administrátora Lofanek (Taktéž známí jako Jake Adams)

Za: Reklama(Permanent)

Co vyžaduji?

Vyžaduji UBAN, jelikož si myslím, že to reklama neni, taktéž za TS3, si nemyslím, že by měl být PERMANENT,
a to je vše, jsem hráč, který si rád na serveru zahraje, mám tam více jako 170+ hodin (už nevím přesně).
Dnes jsem konečně přijel po týdnu na Slovensku a chci si zahrat Artheon, a obdržím tohle, chtěl jsem si pouze s kámošema na mém ts3 pokecat, toť vše.
Předem děkuji za odpověd.

GigaAdamYT(Petr Hnedy)

 

Důkaz:

Lofanek

Hráč

32
30.8.2020 21:44

Vzhľadom na to, že portál Leosight.cz má vlastný TeamSpeak server, to beriem ako reklamu.

PROTI

30.8.2020 21:50

Hovadina, toto není reklama, měl by dostat unban.

arciCZ

Hráč

32
30.8.2020 21:52

Ahoj, žádost o unBan se ti zamítá, jelikož došlo k reklame, posílám zde záznamy z logu:


PM 2020-08-30 21:10:32 (38) Petr Hnedy - (11) Kenny Capek: CENSORED Kenny Capek

Frakce 2020-08-30 21:10:04 Jo pojd na CENSORED ts3 :D fa2
Petr Hnedy
Kenny Capek
Moorty Masek
Jacob Hunter

Přesjěi, došlo k odeslání domény pro Kenny Cápek, která s největší pravděpodobností odkazovala skrze DNS záznamy na IP serveru na kterém běží TS3 Server, a následně k zaslání čistě názvu domény do Frakčního chatu.

Žádost se zamítá.


Powered by LeoSight IFS
LT~54