Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Dostala jsem IP ban

1 2



AntisekYT

Hráč

1
31.8.2020 20:57

Zdravím tady Niki a dostala, jsem ip ban za to že neumí RP no práveže umím a ráda bychom chtela požádat o unban tak zacneme.

 

Zastavili mně Policie protože jsem zapomněla zastavit na stopce .

Chteli řídičák ale já jsem ho zapomnela a pak mi psali že mam dát mobil do auto ale nemněla jsem 10H tak jsem ho tam dát nemohla rád bych to vyřešila.

 

Pozdravem: Niki

31.8.2020 21:22, naposledy upraveno 31.8.2020 21:22 uživatelem PeterGetsman

Teba som vtedy zastavoval myslím pri igs rpit absolútne nevieš takže asi tak spomalené si písal od začiatku si písal do ooc ze zdravím a neviem co, musel som ta upozorniť na to potom som chcel povinnú výbavu ale mal si iba 4h to som už chápal ale neriešil som to pretože tam bola pmj a nejaký typek v irl som ihneď musel ísť preč z domu na par hodín takže ja som sa vykrutil IC z toho nech to riešia oni a potom uu neviem ale rpit moc nevieš, jo a k tomu vodičaku mal si ho pretože si mi ho dal a potom som ti ho vrátil btw žiadny admin nebol na serveru nedalo sa to riesit za trash rp atď.. 

AntisekYT

Hráč

1
31.8.2020 21:29

no za 1 jsem holka ale nevadí.

Ano neřikám že umím RP uplně dobře to ne ale hravala jsem na ruzných serverch je to všude jinak tak já jsem musela prostě se podívat jak to tam funguje protože hraju to asi cca leosight tyden na mém učtu ale pak sem se zeptala bratra že by mi nepujčil učet abychom si tam, mohla udělat postavu on řekl ano tak na té postavě jsem hrala cca 6-7 Hodin, tak hned mi nemusíte dávat IP-Ban stačí upozornit a hned jsem pohodě prostě nejsem taková že bychom to hnedka umněla musíte chápat na Artheonu nehraju moc dlouho rada bychom dostala unban z IP-Banu pokud dostanu unban tak budu opatrna a budu spolupracovat děkuji za pochopení.

 

Pozdravem: Niki

 

Michael

Hráč

19
31.8.2020 21:40, naposledy upraveno 31.8.2020 21:46 uživatelem Michael

Zdravím,

zřejmě si byl zabanován kvůli půjčenému účtu, jelikož to je v rozporu s globálními pravidly portálu Leosight, se kterýma automaticky souhlasíš, když začneš hrát. Tímto si myslím, že na základě porušení globálních pravidel portálu Leosight ti byl přístup k serveru zablokován zcela oprávněně.

S přáním hezkého dne

Michael

Edit v1:

"pak sem se zeptala bratra že by mi nepujčil učet abychom si tam, mohla udělat postavu on řekl ano" 

Takže neproběhlo žádné propůjčování účtu ? :thinking:

AntisekYT

Hráč

1
31.8.2020 21:43

Já jsem nikomu nepujčila učet ?

31.8.2020 21:51, odstraněno 31.8.2020 21:56 uživatelem
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

AntisekYT

Hráč

1
31.8.2020 21:58

Zdravím @neznamy#15

ale já jsem ted ip adrese sem mněla 2 učty protože AntiYT to je muj učet a AntisekYT to je bratra učet tak potřebovala bychom to nějak vyřešit že by jste smazali 1 učet ten AntiYT a mohli by jste hrat na tom 1 učtu šlo by to prosim děkuji za pochopení. 

 

:Pozdravem: Niki

31.8.2020 22:14
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

AntisekYT

Hráč

1
31.8.2020 22:17

@neznamy#15 dobře já jsem tam dala tyto jmena protože, bratr chtěl podobné tak jsme to tam dali, a jinak se moc omlouvám a víc krat se to nebude opakovat a spíš takhle bude jenom 1 učet děkuji moc.

 

Pozdravem: Niki

 

1.9.2020 10:00
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

1 2


Powered by LeoSight IFS
LT~52

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

DUBEN 2024
SPLNĚNO!

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: freecko (2000Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

WoT Turnaj - BO3

zítra 16:00

Kdo je online?
rock

130Kč dnes v 10:49

Vitezslav

255Kč včera v 16:09

tootsao

70Kč včera v 15:03

Nejnovější uživatelé
mimiRP

Registrován 18.4.2024

misik69

Registrován 18.4.2024

Alogare

Registrován 18.4.2024