Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Sťažnosť na supp Akim Werskol


2.9.2020 14:53, naposledy upraveno 2.9.2020 14:55 uživatelem PeterGetsman

Takže ja ako mpp som išiel okolo úradu a videl som ako niekto pred úradom lezal a rpilo sa to tam dostal som lag ako som sa otáčal tak som zrazil s lagom asi 3 ľudí tak som napísal ako prvé do ooc (Ježiš)  tak mi napísali ze to mam rpit ale ako každý vie tak arth seka a hlavne pred úradom a kto ma pozná Filip Soltes a šiel za mnou tak môže do svedčiť že mam lagy kvôli mapping atď... ((fajku že mám lagy)) potom Patrik Blade začal rpit že sa pozerá na odznak a neviem čo.. Napísal som ze bez admina nebudem rpit prišiel supp pokiaľ dobre viem support nemôže zasahovať do rp akce ani neviem co že či sa rpia lagy na serveru alebo ne potom keď sa rpia lagy o com je server? Keď 21 ľudí hlasovalo že im laguje server na mojom príspevku v sťažnostiach a ostatny už na serveru nehrajú tak akože haló? Takže support mi dal perma jail za to ze mu nemám písať blbosti a neviem co no proste do typka som vraj s lagom iba tukol potom ako sa za hlasovalo tak sa začalo rpit a typek necítil si nohy mal ich vraj zlomené a neviem co iba som vraj tukol ale ja som mal iba lag ako som sa otáčal asi 3sekundy a typek napísal "to je zase deň" tak keď budete mat zlomene nohy budete toto písať? Nie je to trash rp a absolútne nerpil bolesť ani nič potom som dostal ešte kick za to ze sa vyhrazam🤦‍♂️😂😂

 

sandlerino

Hráč

39
2.9.2020 16:05

Podle toho, co tu popisuješ, tak jsi měl lag a následně jsi do někoho narazil, ale nadále jsi neRPil.

Bohužel to je proti pravidel, protože vše se hraje dle RP i lag.

Následně jsem tvůj topic vůbec nepochopil, ani jsem nepochopil za co vlastně máš ten permajail, ani jsi nedoplnil žádné screeny a podobně...

2.9.2020 16:59
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem
2.9.2020 18:55

Kapralkovi sa ospravedlňujem za toxicitu môže byť lock. 

 

 

2.9.2020 19:15, odstraněno 2.9.2020 19:28 uživatelem
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

arciCZ

Hráč

32
2.9.2020 19:26, naposledy upraveno 2.9.2020 19:31 uživatelem arciCZ

Já si to tady ještě odemknu a napíšu zde jednu věc, takové chování jaké jsi @PeterGetsman předvedl, stylu:

PM 2020-09-02 14:32:31 (19) Filip Soltes - (9) Akim Werskol: no nic pockaj si ze nebudes mat dnes uz supp Akim Werskol
PM 2020-09-02 14:30:43 (19) Filip Soltes - (9) Akim Werskol: NEBUDEM V IC RIESIT SRACKU Akim Werskol

PM 2020-09-02 14:30:36 (19) Filip Soltes - (9) Akim Werskol: ZAVOLEJ ADMINA Akim Werskol

Tolerováno na Artheonu nebude, dostaneli se ke mě že se tak děje, tak věř že za toto budou padat přísné tresty. Pokuď kdykoliv nesouhlasíš s názorem administrátora, řiď se tím co řekne ovšem následně si případně napiš stížnost a zároveň si pořiď důkazy, né že si z administrátora či SUPPORTA budeš dělat svého psa.

 

a @neznamy#15 ještě větší!


Powered by LeoSight IFS
LT~43