Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Krádež předmětu vedle NPC


Woozie

Hráč

29
21.1.2024 01:26, naposledy upraveno 21.1.2024 01:29 uživatelem Woozie

Dobrý den přeji , 

Rád bych nahlásil hráče , který mi 20. ledna v časovém rozmezí 22:33 - 23:30 ukradl taser z vozidla i přestože necelé 2 metry od něj stála ochranka firmy (NPC) .Předmět byl odcizený postavě Jack Bright.  Pročetl jsem si logy od doby co byl taser umístěný do vozidla až po dobu kdy bylo odemčené vozidlo , které se nacházelo hned před kanceláří . Taser byl ve vozidle id: 22469  .

O taser mi vůbec nejde ,ale o to aby si hráč kterej ho štípnul uvědomil že NPC tam nejsou pro srandu králíkům .

Byl bych velice rád kdyby se na to někdo podíval . Pokud se jedná o nedorozumění , což pochybuji , tak se velice omlouvám . Děkuji.

25.1.2024 23:30

Ahoj, hráče jsem vypátral, věci byly navráceny a jeho pochybení bylo vyřešeno domluvou. Věřím, že si dá příště větší pozor. Děkujeme za nahlášení. 


Powered by LeoSight IFS
LT~23