Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Názor IG Threads


Jacko88

Hráč

41
22.1.2024 09:56

Caw, 

vítám vás u tohoto tématu. Zajímal by mě Váš názor na IG Threads. Za mě to z úplného začátku byla spíš seznamka, což už v menší míře, ale stále přetrvává. Já osobně většinu těch příspěvků trollím (V dobrém a slušně), ale jsou tam i seriózní a to se rád zapojím. - v tomto případě mi to přijde jako kompaktní, informativní a zábavné fórum se slušným optimalizováním (Stále to ale není nic extra..).

Váš názor tedy? 

22.1.2024 10:48

Kdo nikdy nepochopil, jak se pracuje s Twitterem, ten na Threads jen spamuje nesmysly a dělá si z toho seznamku. Kdo chápe Twitter vibe, má výhodu, že nemusí začínat od 0, jelikož si přetáhne svoji Instagram komunitu.

Pokud se na Threads neroztrhne pytel s NSFW, bude to powerful platforma. Jen asi moc ne pro lidi na CZ/SK, který tam spíš postujou na sílu.

Zeintar

Hráč

49
22.1.2024 12:04

Když jsem si asi před měsícem Threads stahoval, vyskočila na mě otázka, zda-li chci importovat svoje cookies, zájmy a preference z algoritmu z instagramu. Udělal jsem tu osudovou chybu, že jsem zaškrtl, že ne. Takže mě začaly obohacovat svou "inteligencí" slečny, kterých největší problém byl, že nebyly zrovna ve vztahu, nebo že jejich kluk má nějakou kamarádku. Od té doby Threads nepoužívám.

22.1.2024 12:35

Já jsem tam importoval svoje zájmy a preference z Instagramu, ale též to nějak extra nefungovalo. Sleduju stránky o Rusku, Ukrajině, Bělorusku, Gruzii včetně aktualit o ukrajinské válce a na Threads mi to začalo vyhazovat toxic ukrajinské influencerky, které nadávají každému, kdo promluví rusky a chlubí se tím, že nepomohly staré babičce v obchodě, protože na ně nemluvila ukrajinsky.


Powered by LeoSight IFS
LT~33