Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Kancliky a zvyšek - PC / MG / MH / DM


AdamZahorsky

Hráč

20
23.1.2024 11:02

Čus pic, mám znova na predaj dajaké tie biznis nehnuteľnosti atď...

Samozrejme všetko má svoju kúpnu cenu takže pokiaľ za danú vec nedostanem svoju minimálne požadovanú čiastku za vec / nehnuteľnosť tak to proste nepredám.

Predaj funguje prostredníctvom aukcie! 
Kdo dá více toho to bude
Minimálne prihodenie 100,000 Kč


🏡Kancel v Montgomery, nachádza sa kúsok od PSA stanice. Možnosť z chodby dostať sa na strechu budovy na nejake to žváro.
📸Fotos: kansl
💶Cena: 1,000,000 Kč


🏡Kancel v Montgomery, hneď vedľa bitkárskeho klubíku. Kancel je na najvyššom poschodí takže žiadne rušivé elementy a môžeš sa cítiť jak pán keď budeš robiť faktúres že si TOP G a máš kancel na najvyššiom poschodí.
📸Fotos: TOP G kanclik
💶Cena: 1,500,000 Kč


🏡Domček za PSA stanicou, hneď kúsok máš benzínku kde sa stretávajú lokálny tunners takže ti žiadna plamenná a vyhánacia show od PSA neújde. A naviac máš domček v strede vesmíru kde to žije.
📸Fotos: Big PP dom
💶Cena: 1,000,000 Kč


🏡Kancel v Palomínku taktiež mesto kde to žije budeš mať top výhľad na top akcie vykrádačov banky. A taktiež si môžeš povedať že máš kancel v luxusnom meste kde najdrahší dom stojí cez 9 mega jak v oblasti boháčov aka Mullholland. 
📸Fotos: multimilionovy kancel
💶Cena: 1,500,000 Kč


🏡Kancelárske miestnosti v oblasti Dillimore. Mestečko pomerne kľudné hneď kúsok máš benzínku keď budeš mať smädných a hladných zamestnancov cez 5 minútovú pauzu stíhajú nakúpiť aj tebe. 
📸Fotos: biznisi kancel
💶Cena: 2,000,000 Kč


🏡Domček v oblasti Mulholland hneď pod nápisom VINEWOOD. Pri dome máš palmu jak keby si na exsotickej dovolenke za 20 mega ale pritom si len doma. Možnosť napojiť chodbu na dve vonkajšie terasy. Veľká priestranná garáž taktiež okolo domu je priestor na parkovanie dalších aut. 
📸Fotos: luxus dom za 20
💶Cena: 4,000,000 Kč


🏭Garáž v Bayside, garáž disponuje dvoma zdvyhákmi, otvárateľnou a zatvárateľnou bránou v lakovni a taktiež dvere do "kanclu" na kód. 
📸Fotky: Garaš v bejsajde
💶Cena začína: 5.000.000 Kč


🏭Garáž v San Fierru, pomerne priestranná garáž využíval som ju na cca 5 - 6 aut a všetko sa mestilo bez problémov.
📸Fotky: garaš v san fjeru

💶Cena začína: 900,000 Kč


🏭Garáž v Las Venturas, priestranná garáž bez vybavenie. Tichá, pekná a pomerne nenápadná lokácia garáže.
📸Fotky: garaš v las venturas
💶Cena začína: 2,500,000 Kč


🏡Garáž v Los Santos konkrétne El Corona. Garáž je pomerne skrytá vjazd ku garáži je cez užšiu uličku a má okolo seba pomerne cool prostredie záleží kdo ma aký vkus.

📸Fotky: stokova garaš
💶Cena začína: 900,000 Kč


🚁Helina alebo Eurocopter 135 krátka. VIN 5919 ma nalietane nejaké hodiny nič extra lietal som stým na benzínku do MG pre nejaké senwiče a sprank. 
📸Fotky: helikopter helikopter
💶Cena začína: 9,000,000 Kč


Pokiaľ máš o niečo záujem a chceš prihodiť nejakú čiastku napíš mi svoje meno, koľko prihadzuješ a nejaký kontakt telefón alebo mail. Ak to náhodou vyhráš a neprevezmeš tak platí to čo minule.

-Adam Zahorsky, 788-911 - adam.zahorsky@post.ic

23.1.2024 11:53, odstraněno 23.1.2024 12:37 uživatelem
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

Powered by LeoSight IFS
LT~33

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

KVĚTEN 2024
4053 Kč / 9200 Kč

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: MrKys (1600Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

Kdo je online?
MartasHyper

67Kč včera v 20:39

kendi

40Kč včera v 14:53

vitoo

250Kč včera v 12:46

Nejnovější uživatelé
DomcaKnight

Registrován 4.5.2024

JonY

Registrován 4.5.2024

sKuffey

Registrován 4.5.2024