Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Traffic a predaj áut


Pat000

Hráč

22
5.9.2020 13:27, naposledy upraveno 5.9.2020 13:31 uživatelem Pat000

Takže, dnes ma napadli 2 návrhy, 1 vec tu už kedysi bola, ale sa zrušila a bolo by lepšie, keby sa vrátila, pretože to exituje aj v realite.

1 návrh: Pridať buď viac dopravných značiek, napr. rýchlosť, akou sa v danom úseku môže jazdiť, napr. 50, 90 atď a iné dopravné značky, ktoré sú naozaj: hlavná cesta, prednosť v jazde a tak. Je tu len značka STOP a aj to tam nikto nezastaví. Viem, môže nezastaviť, to sú potom jeho problémy s PČR, ale takto by mala PČR ešte viac práce, napríklad nedať prednost vjazde, zlé parkovanie, rýchla jazda na danom úseku a tak. Alebo druhá možnosť, pridať semafóry. Tak ako sú normálne v originálnej verzii mesta. Na rovnaké miesta. Ďalšia možnosť práce pre PČR, nezastavenie na červenej a tak a je to real, realne tiež sú semafóry, aspoň hráči nebudú jazdiť tak rýchlo a prinúti ich to zastaviť. Reálne tiež určite nechcete dostať pokutu, kto by chcel? Teraz to tu nie je, žiadne značky ani semafóry a idú aj 200 cez STOP. 

2. návrh: Aby sa znovu vrátilo kupovanie áut cez pickupy, ktoré sú pri autách, ktoré sa spawnujú v predajniach áut. Bolo to tu, ale ste to zrušili, ale je to aj reálnejšie. Real tiež idete do predajne áut a majú tam nejaké kusy vystavené a môžte ich kúpiť. A ešte k tým tým autám, niektorým autám blikajú tie smerovky úplne mimo svetla, ktorý má ten model vozidla. Napr. Mercedes SL, VW dodávka. Ešte ma napadlo, pridať, aby ste si pred kúpením auta mohli vybrať farbu, akú chcete na to auto. Pretože idem si kúpiť auto a nespawnujú sa biele autá, musel som ísť hneď do OAS. A je to divné hneď po kúpení autá ísť do servisu.

Linedorpheus

Hráč

4
5.9.2020 18:12

Za mě né zbytečně to zalaguje server , už takhle se to strašně na některých místech seká jak kráva , jinak návrh OK 


Powered by LeoSight IFS
LT~20