Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

IRIS - možnost přidávat stories (příběhy)


28.1.2024 16:11

Zdravím všechny, napadlo mě že by bylo docela zajímavý přidat na Iris storíčka které se po 24 hod smažou. Je to jen návrh, budu rád  za nějaké reakce. Zdravíčko, lásku a klid na duši.

 

DJDave

Holub

Hráč

46
28.1.2024 16:37

Patřím k menšině, co nepoužívá Instagram a podobné věci s touhle funkcí. Třeba YT Shorts, byť ponekud odlišný koncept, z celého srdce nenávidím. 

Chápu, že za tím stojí snaha o to přijít s něčím novým a pro hráče zajímavým, ale dokud to nebude mít možnost vypnutí, tak o to fakt nestojím. 

28.1.2024 16:45

Já se obávám, že něco, co po krátké době může zmizet, bude budit u hráčů ještě silnější FOMO (fear of missing out) než doposud. RolePlay na Skimu sám o sobě je svým principem už takový, že vyloženě potřebuješ být v centru dění poměrně pravidelně, abys byl na stejné vlně jako ostatní a necítil se odstrčen. Za předpokladu, že tento RP budeme doplňovat něčím, co vynucuje pravidelnou pozornost (a ano, skutečně to vynucuje, ačkoli se to na první dobrou zdá jako že "když na to nechceš koukat, tak se nekoukej" - každý z nás eventuálně chtít bude), tu pak budeme krást ještě více reálného času a budit ještě větší závislost na fiktivní sociální síti, což je obrovská okova přidělaná k nohám každého z nás. Jsem skeptický a možná se zdá, že dělám z komára velblouda, nicméně se nad tím zkuste zamyslet všichni právě tímto způsobem.

Multis

VIP

12
14.4.2024 06:10

Upřímně? s Dzardysem nesouhlasím z morálního pohledu, dle mého tady jsme všichni dostatečně vyvinutí jedinci abychom zvážili zda-li náš čas budeme či nebudeme trávit na "falešné" sociální síti, navíc přepokládám, že SKIMO nebere odpovědnost za "no-lifery". Každopádně z technického pohledu, bych to vyřešil stylem, že bych povolil formát gify, což by mohlo částečně suplovat shorty bez nutnosti nahrávat mp4/avi/mov a další více objemové formáty. 


Powered by LeoSight IFS
LT~72

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

KVĚTEN 2024
3496 Kč / 9200 Kč

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: MrKys (1600Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

Kdo je online?
misa

38Kč včera v 17:26

p0KyX

30Kč včera v 13:37

LadyHope

300Kč 2.5.2024 18:16

Nejnovější uživatelé
Davemoravia

Registrován 3.5.2024

Matus503

Registrován 2.5.2024

Seagatexd

Registrován 2.5.2024