Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Skiny


31.1.2024 20:32

Zdravím,

můj návrh se týká skinů a to specificky u frakcí, především těch státních. Chtělo by to nějakou rozmanitost, ať už se to týká PSA, HZS a tak dále. Možnost vybrat si pouze jeden jediný skin na základě pohlaví je takový nevyužitý potenciál pro imerzi. Zaměstnanci frakcí ve výkonu služby, když se takhle sejdou na jednom místě mi pak připomínají cosi jako klony ze Star Wars.

Spousta skinů se dá stáhnout a věřím, že se zde v komunitě mezi námi najdou i tací, kteří umí s modely a texturami a mohli by tak vytvořit i skiny specificky dle požadavků zdejších frakcí.

Lofanek

Hráč

32
1.2.2024 01:07

Ahojky, vyjadrím sa, keďže väčšina skinov IZS prešla cez moje ruky.
Súhlasím, minimálne ZZS by potrebovala obmenu, tie skiny sú s nami už pekne dlhú dobu. PSA má podľa môjho názoru široké spektrum skinov, tie som robil na dokonca na začiatku tohto skima, čiže to nebolo tak dávno. Čo sa týka HZS, tam by sa skôr zišla jemná úprava tých, ktoré sú tam teraz (okrem FR skinu, keďže ten je tiež relatívne nový a vyhovujúci).

Ale za mňa taký malý bezvýznamný súhlas. 👍

Zeintar

Hráč

49
1.2.2024 09:42

Ahoj,

obnova skinů tady proběhla třeba u DOCAR, všechno ICly. Věřím tedy, že kdyby si IZS složka zažádala o změnu skinů a kongres je schválil, neměl by být problém o obměně.

1.2.2024 22:50

Vyloženě než o změnu mi spíše jde o přidání k již stávajícím. Jinak řečeno třeba stejnokroj zanechat, ale prostě přidat další skin s akorát jiným ksichtem, aby tam nebylo na výběr jen 1 mužský, 1 ženský a konec. Pokud to ovšem řeší IZS, bylo by fajn nějaká iniciativa z té strany o trochu rozmanitosti.

Multis

VIP

12
1.2.2024 22:57

Čést,

Dle mého skromného názoru a co jsem vypozoroval (možná se mýlím), tak jsem nezaznamenal žádný skin pro Černocha/Černošku u státních složek, což působí zvláštně pokud někdo rpí černocha a běhá ve službě se skinem bělocha. Stačilo by pouze akorát výměna hlavy a potažmo ruk, jak uvedl kolega Crowley, samozřejmě jinačí stejnokroje se dají řešit IC, ovšem změnu rasy asi těžko člověk vyřeší IC..

Takže souhlasím.


Powered by LeoSight IFS
LT~48

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

KVĚTEN 2024
3496 Kč / 9200 Kč

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: MrKys (1600Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

Kdo je online?
misa

38Kč včera v 17:26

p0KyX

30Kč včera v 13:37

LadyHope

300Kč 2.5.2024 18:16

Nejnovější uživatelé
Davemoravia

Registrován 3.5.2024

Matus503

Registrován 2.5.2024

Seagatexd

Registrován 2.5.2024