Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Aukcia|| Mitsubishi EVO IX s polepom, VIN:1558


Schitzu

Hráč

26
4.2.2024 02:27

Aukcia || Mitsubishi EVO IX s polepom, VIN:1558

Zdravím, mám tu na predaj svoje Mitsubishi v zachovalom stave s všetkou péčou. Auto bolo robené na cesty a ako výstavný kus preto disponuje kvalitnou karoseriou s polepom Azur Lane a Rays kolama v čiernom prevedení.
Auto je po motorovej stránke zachovalé s pár úpravami ktoré viem popripáde záujmu dodať. Je v nom usadený motor  4G63 3.0L Evo Spec s turbem. Na svoj vek auto netrpí žiadnym velkým problémom ani vizualných vad. História auta má len pár majitelov a zaručujem že posledný dvaja majitelia o auto pečovali najviac ako sa dalo. A po mojej kúpe bolo auto prestavené a uchované s novým polepom. Jeho ovládacie vlastosti sú vyvážené najviac ako sa dá a kombinuje rychlosť s ovladatelnosťou.

Prikladám pár fotiek pre lepšiu predstavu ako auto v momentalnóm stave vyzerá a v prípade záujmu nieje problém sa na auto pozrieť osobne či vyskúšať. Ponukám som otvorený a teším sa na vaše nápady. Kľudne by bolo možné za výmenu za iné auto no neručím za to moc.

Michael Falcone, m.falcone@post.ic, tel.č: 

Meno a Priezvisko:

Kontakt:

Ponuka:

hondacivic

Hráč

54
4.2.2024 02:43

S.M.Jang

407-249

5,500,000,-

Mersfitz

Hráč

12
4.2.2024 09:53

Nikita Yegorovich

nikita.yegorovich@post.ic

6,000,000

mariox

Hráč

31
4.2.2024 11:07

Meno a Priezvisko: Majko (Vajko) Arez

Kontakt: 436545/mario.arez@post.ic

Ponuka: 7,000,000kč,-


Powered by LeoSight IFS
LT~37