Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

🏎️ Unikátna Mazda RX-7 🇯🇵


SilveR

Hráč

34
7.2.2024 22:58, naposledy upraveno 8.2.2024 10:09 uživatelem SilveR

★ 2000 Mazda RX-7 FD3S 13B-REW Twin Turbo

Dobrý večer, rád by som sa dozvedel čo má táto Rx-7 v sebe, a kam siaha jej hodnota. 

Predaj / výmena

Rozmýšľam nad predajom ale hlavne nad výmenou, za iné unikátne vozidlo. Prikláňam sa niečomu čo ma dobrú akceleráciu a drží to.(Väčšia maximálna rýchlosť je výhodou.) V prípade že máte nejaké vozidlo vo väčšiej cenovej triede, není problém nejaké tie milióny priplatiť. Pokiaľ sa mi ponuky nebudú páčiť, je jasné že si vozidlo nechám. (Oznámim to)

〈 Zakladné informácie o Vozidle 〉

Vozidlo Typ  Motor  VIN SPZ Ročník
Fotky
Mazda RX-7
FD3S
13B-REW
5123
LEGENDA
2000
Mazda

 

 

Ponuky mi môžete výnimočne posielať aj na môj post.ic

Ponuky NEBUDEM zverejňovať ak si to neželáte. (Treba napísať do správy)

Ak máte náhodou záujem o prehliadku vozu osobne, napíšte pod inzerát že máte záujem, ja sa vám ozvem. 

(Keď uvidím že na to nemáte peniaze, nebudem investovať do vás čas.)

 

Nabídky prosím dávajte v tomto formátu inak bude označený ako neplatný.

Jméno a příjmení :

Kontakt :

Nabídka :

 

Kontakt : Post.ic - mike.silver@post.ic | Tel. č. - 771-800

 

 

SilveR

Hráč

34
8.2.2024 15:20, naposledy upraveno 8.2.2024 17:17 uživatelem SilveR

Vážený záujemci, zverejňujem zatiaľ najvyššiu peňažnú ponuku, prajem pekný zvyšok dňa.

8.2.2024 19:03

Dobrý den, jako přátelský občan nabídnu milion, aby to tu nestálo pouze na zprávě, kterou jste si na Post zaslal sám. 

dobrý soused Steve Zayas

SilveR

Hráč

34
8.2.2024 19:09, naposledy upraveno 8.2.2024 19:12 uživatelem SilveR

Zdravím pán Zayas, fakt nemám za potrebu to robiť, ak ste si čítal celý inzerát, tak vidíte že ľudia pokiaľ nechcú tak nezverejním ich meno, tiež ak ste si mohol všimnúť nesnažim sa vyložene vozidlo predať, a verte že tých 30milionov by mi fakt nejak moc výrazne nepomohlo, každopádne, jedná slečna ponúkla ešte viac, takže vozidlo sa dneska vo večerných hodinách predám.

Prosím aby ste si nabudúce odpustil takýto s prepáčením detský prejav, prajem pekný zvyšok dňa.

(Prosím o lock)


Powered by LeoSight IFS
LT~68

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

KVĚTEN 2024
130 Kč / 9200 Kč

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: StruX (130Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

Kdo je online?
StruX

130Kč dnes v 03:07

Michalekbroski

170Kč včera v 18:32

kocvin

200Kč včera v 18:03

Nejnovější uživatelé
Cafce

Registrován 30.4.2024

Tomiooo

Registrován 29.4.2024

leonka231

Registrován 28.4.2024