Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Problém so serverom


Pat000

Hráč

22
12.9.2020 21:38, naposledy upraveno 12.9.2020 21:47 uživatelem Pat000

Neviem, že či to patrí sem, ale téma je "hlásenie problémov" a toto je problém, pretože nikde inde mi to nerobilo. Keď hrám na serveri a teraz, napr. riešim report, treba screeny, tak si hodím hru do windowsu, aby som si pripravil screeny a skopíroval adresu screenu, aby som mohol poslať, alebo aj z iných dôvodov proste keď stiahnem hru do windowsu, tak keď na ňu znovu kliknem na lište Štart, tak sa z tej lišty zase otvorí celé okno hry a pokračujem. Lenže keď to takto stiahnem niekoľko krát, napr. 3-4, tak potom mi to už to okno späť neotvorí. Proste musím dať Správcu úloh a úplne to natvrdo vypnúť celú hru. A znovu sa od začiatku spúšťať a pripájať. Robí mi to furt, každý deň. Ale len na tomto servery. Na iných (nie je to reklama, len píšem pre porovnanie), mi to nikdy neurobilo. Vždy len na tomto. Pár krát to stiahnem na plochu a potom už to viac nespustím. Moja otázka teda je, či to robí aj iným a či sa to dá opraviť. Pretože je celkom zlé, no, že kvoli screenu, teda idem na plochu a už to viac nespustím, a furt spúšťať odznova celú hru. Robí mi to, stále od kedy tu hrám, len už mi to fakt prekáža, tak už sa na to teda pýtam, že čo je s tým.

13.9.2020 00:59

Pokud máš hru nastavenou na fullscreen, zkus použít borderless window. Bude to vypadat úplně stejně, ale mohlo by to vyřešit tvůj problém.

Pat000

Hráč

22
13.9.2020 09:17, naposledy upraveno 13.9.2020 09:20 uživatelem Pat000

Ja som zistil, že ja to mám už nastavenú celú dobu, na "Borderless window". A robí to aj pri tom "Borderless windows". Takže mi to problém nevyriešilo. Neviete nejakú inú radu? Nepomáha, ani preinštalovanie GTA ani MTA.

14.9.2020 22:19, odstraněno 14.9.2020 22:19 uživatelem
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

Powered by LeoSight IFS
LT~25