Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Převzetí Zdravotnická záchranná služba

1 2
16.9.2020 17:00

Ano, Chápu že nemají všichni prostě čas na hraní, alespoň to chce aby byli aktivní hráči. A nevím kde jsi přišel na to, že jsem ve frakci den a hned jdu do jiný.

MayDayMack

Hráč

16.9.2020 19:16

Tak nie každý deň ale každý týždeň :D, inak som absolútne proti lebo si myslím že nemáš absolútnú skúsenosť čo sa týka zdravotníctva.

Petan09

Hráč

16.9.2020 21:46, naposledy upraveno 16.9.2020 21:51 uživatelem Petan09

Jak psal @MayDayMack tvoje zkušenosti ve zdravotnictví jsou minimální nebo i žádné. Frakce by úplně chcípla. ZZS aktuálně funguje velmi nad svůj standard. Je škola a do toho plašení s Covid-19. Střídáš frakce jako ponožky, celou HZS jsi úplně dosral. Vůbec nechápu jak jsi se tam dostal. A tvoje RP je jedno velké hovno. Na všechno se vymlouváš. Tvoje RP kdy jsem ti stanovil diagnosticky ochrnutí páteře, zaspamoval jsi mě do pm a neustále jsi mě urážel abych tě pustil atd. Byl jsi ležák, za tři hodiny si běhal jak amina a řídil auto na pohodu. Nechápu lidi jako ty kteří si daj takýto návrh který neprojde. Sám bych se za to co jsi napsal brečel. Hold kurv* nechodí po polích. A na tyhle primitivi obzvláště bych nebral obrátky. Ty a celý Artheon může čumět co tu Adolfra, Lofánek, SendliX, Sandlerino a Falleagle udělali ze ZZS a vedou ji suprovím směrem. Můžeme být rádi že přenáší své vědomosti ostatními a zdokonalují se. Můžeme být rádi za jejich čas a přístup. Já k ním mám úctu jako k těm co něco dokázali a nepíšou tu žádosti ve stylu velkého hov*a. Aktuální vedení ZZS (Lofánek - SendliX [Sandlerino]) je opravdu nejlepší vedení co se týče všech IZS složek na Artheonu. Naposledy se menilo vedení ZZS před půl rokem. Dovolím si říct že celá ZZSka bude semnou souhlasit, máme to nejlepší vedení co můžeme mít a vážíme si toho.

Ps: Je to tu už den a mrzí mě že se to nezamítlo. 

Petan09

Michael

Hráč

17.9.2020 15:45, naposledy upraveno 17.9.2020 16:14 uživatelem Michael

Ahoj,

Souhlasím zde z půlky s @Petan09, avšak napsal nesrovnalosti, které si rozebereme a opravíme.

ZZS byla vždy jedna z nejtěžších frakcí, co se RP týče. Tím pádem se ji musel uchytit někdo, kdo ji opravdu rozumí a to byl SedliX. Se SedliX jako osobou nebyl nikdy problém, jelikož je velmi rozumný a vždy se s ním dalo domluvit. Nadále zde máme Lofánka. S jeho RP jsem nikdy neměl problém, jelikož byl na minulém Artheonu zaučen a namotivován od @Fanda02cz, za což by mu měl doteď děkovat. Jediné, co bych Lofánkovi jako fyzické osobě vytknul je jeho přehnané až arogantní chování. Jelikož je lehce zmanipulovatelný komunitou, tak přestupuje z jednoho pólu na druhý a naopak. 

"Aktuální vedení ZZS (Lofánek - SendliX [Sandlerino]) je opravdu nejlepší vedení co se týče všech IZS složek na Artheonu."

S touto větou bych si nedovolil nesouhlasit, jelikož nejrozumnější vedení byl již zmíněný a milovaný Fanda02cz, který minulý Artheon dotáhl ZZS na velmi vysoký level. Jelikož Fanda02cz byl hned ze začátku Artheonu zcela odhozen, tak se rozhodl jít vlastní cestou a na celý Artheon se tak vykašlal. Popravdě se mu ani nedivím, jelikož to, co předvedli někteří je až neskutečné. Rád bych těm primitivům vzkázal, ať se nad sebou zamyslí. :-)

Nadále nemůžeš porovnávat RP, které vykonává ZZS, HZS, PČR, MPP a další. Jednoduše řečeno každý má jiné RP. Například PČR má velmi obtížné RP, kvůli neeRPení fearu k policii, což je velký problém všech serverů a dalo by se o tom diskutovat i měsíce. Za což si myslím, že kubík nebo-li Lorenzo Armani byl jeden z nejúspěšnějších a nejrozumnějších vedení PČR.

Říkáš, že ZZS má nejlepší vedení. Tak to bych rád viděl nějaké školení, které jistě probíhají v předem domluvených termínech. 

 

"Tvoje RP kdy jsem ti stanovil diagnosticky ochrnutí páteře, zaspamoval jsi mě do pm a neustále jsi mě urážel abych tě pustil atd."

Bohužel s tím nic neuděláš, jelikož takových hráčů je na serveru plno a CZ/SK komunita nedokáže nastavit tak vysokou laťku RP, kterou očekáváš. Jelikož průměrný věk hráčů na Artheonu se pohybuje kolem 11 let, což si můžeš jednoduše zjistit podle gramatiky a chování jednotlivých jedinců.

 

"Nechápu lidi jako ty kteří si daj takýto návrh který neprojde."

Fórum je na to, aby se diskutovalo. I kdyby měl šance blížící se nule, tak ty fakt nerozhoduješ o tom, zda něco napíše nebo NE. Je to čistě jeho záležitost, kterou musíš respektovat.

 

"ZZS aktuálně funguje velmi nad svůj standard."

To je velmi diskutabilní, jelikož tam máte spoustu hráčů jako je místní "traumatoložka" Golemak, který dle mých zkušeností RP nezvládal. Nebyl jediný, ale vybavil se mi jako první. 

 

Takže dle toho, co jsem sepsal je zcela jasné, že to co napsal Petan09 je trošku "Science fiction".

Přeji krásný zbytek dne,

Michael

 

 

včera v 11:04, naposledy upraveno včera v 11:07 uživatelem TheodoreVonReilyy

Jak vůbec můžeš vypustit ze své klávesnice takový nesmysl? @Michael

Sandler, jakožto personalista držel onu frakci na starém Artheonu.

 "jelikož nejrozumnější vedení byl již zmíněný a milovaný Fanda02cz, který minulý Artheon dotáhl ZZS na velmi vysoký level"

A na současném Artheonu se potopil, kvůli porušování pravidel... A následně se proti mě ohrazoval, že nemůžu vést frakci, když jsem pod vlivem alkoholu.. Opravdu nejrozumnější... Anyway.. 
Ano, chápu, že chováš k Františkovi nějaký vztah (jinak si nedovedu představit, proč to vůbec píšeš), ale opravdu mi nepříjde "velmi vysoký level", když psal do vládního oznámení "Vaše božská Viki" (nejrozumnější btw..) a další nesmyslné kraviny. Nechci tady dělat nějaké rozbroje, jelikož proti sobě nic nemáme, ale zase mi nedá spát, když přehlídnu takový nesmysl vypuštěn ze tvé adresy.

včera v 11:29

@Michael 

Osoba, která má permanentní ban a snažící se vytvořit názorový pohled.. velmi vtipné. Ty a Fanda02cz již na serveru nehrajete a obávám se, že ani hrát nebudete. Oba dva stejně arogantní a stejně smyslově nadaní. Jeden co dostane ban a odejde bez ohlasu, druhej co na fóru dává reakce "facepalm". Naznačuješ lidem jak jsou "debilní" vytýkáš vše co někdo napíše. Máš na sobě hodně negativ. S tvojí reakcí na obtížnost RP v ZZS souhlasím, s čím nesouhlasím je mínění o Fandovi jako nejlepším vedení ZZS, za jeho vedení tam totiž ani ten klid nebyl který ve frakci má být. 

Když vemem v úvahu to, že vlastně tvoje komentáře jsou irelevantní a bez věcné, tak tu vlastně nikdo nic k tomu ani psát nemusí. Na serveru nevíš, jak to funguje a jak to tam teď je. Pokud usuzuješ od někoho, tak sám víš, že to nemá žádnou váhu.

TheToast

Hráč

včera v 16:16

Nemohl mi uniknout shitstorm týkající se tohoto vlákna.

@RozpusteneMaslo Začnu tebou, pač tohle vlákno je samo o sobě výsměch. Ty tady něco říkáš ohledně toho, že nejsou aktivní a že na to z vysoka kálí. Máš na výběr - studuješ medicínu, jeden z nejtěžších oborů. Pokud to studium dáš, tak máš jistou a dobře placenou práci v rámci platových tříd. Nebo ten čas můžeš dát do víc než šestnáct let staré hry, kde idioti, kteří si myslí, že jejich zrezlé a zmrvené BMW, že můžou všechno - počínaje jízdou ve stylu "pásI a airbag mě zachrání" , skipováním nehod konče. Pak se nediv, že dají svůj čas do něčeho, co jim zajistí budoucnost namísto toho, aby jednou za uherský rok narazili na někoho, kdo RPí  injuries. 

@Michael Promiň, ale s tebou nesouhlasím v jedné věci. Se záchrankou na předchozím Artheonu byly problémy, ale úplně jinde. Ty problémy byly s Eaglem a jeho přístupem, pač se tam řešilo IC sesazení z funkce, ale on měl furt ty samé OOC výmluvy a kecy. To jen pro doplnění.

 

1 2

Toto téma právě čte 1 uživatel:


Powered by LeoSight IFS
LT~68

Přihlášení
Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

ZÁŘÍ 2020
SPLNĚNO!

Pokrytí nákladů na provoz serverů

Donator měsíce: Sandlerino (631Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

Scor hledá spoluhráče na Escape from Tarkov dnes v 14:00
Stejšn Time

středa 19:00

Bojová pohotovost

čtvrtek 19:00

Večer deskových her

pátek 20:00

FluterShy

150Kč dnes v 00:10

ParadoxRhyme

231Kč včera v 20:22

Berysek

15Kč 16.9.2020 21:34

janek

Registrován 18.9.2020

matos

Registrován 18.9.2020

MatthewBread

Registrován 18.9.2020