LeoSight.cz

😎S jakým hráčem si nejvíce užíváš RP? (neboli jaký hráč má podle tebe nejlepší RP)😎

1 2



Papy

Hráč

44
11.6.2024 12:42

Fůů no...Poslední dobou jsem začal hodně RPit s @KitzuInu a baví mě to s ním. S kým jsem začal tak nějak RPit je s @Radekfil a musím říct, že má dost skvělý RP, takže mě to s ním dost baví.

1 2


Powered by LeoSight IFS
LT~13

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo