Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

jak začít s hrou


3.3.2024 13:41

zdravím mé jméno je Filip, aktuálně mám aktivní ban prozatím na dva dny plním tu úkoly, a můj úkol je napsat libovolné téma, tak mě tak napadlo jak začít hrát tady na serveru skima.

1.nejlépe první věc zajdi do autoškoly udělat si řidičák nachází se v Montgomerry.

2.podej si report přes f2, nebo taky v chatu který otevřeš pomocí klávesou //t// do řádku kterému se říká ic chat (in game) napíšeš /report v řádku máš id hráče tam napíšeš své id a podáš rep o zaučko zaškrti týká se postavy.3.kde 3.najdeš id? stiskneš klávesu Tab doufám že víte jak vypadá(pro ty co nevědí).

4.co tě čeká po přijmutí reportu, napíše ti AT do pmky nebo do ooc chatu který se otevře když stiskneš klávesu B.

5.porte si té do místonti kde bude i tvůj helper, naučí tě zakladní rp, /do nebo /me naučí té rozeznávat ooc chat a ic chat.

6.potom si tě přezkouší jak to umíš popřípadě tě to doučí, až si bude jist že to umíš vyportuje tě ven zpátky kde jsi byl.

7.nejlépe si sežeň odvoz do blueberry na úřad práce, vyber si nejlépe pošťáka potom začni rozvážet poštu.

8.až si vyděláš na auto (ideálně bmw 540i) které koupíš v blueberry.

9.až si koupíš auto, následuje další krok kde musíš do cahtu napsat /ads vyskočí ti tabulka kde dáš podat inzerát, napíšeš svoje ic číslo (mimochodem seženeš ho v all/in shopu).

10.až budeš mít mobil udělej si inzerát pomocí /ads napiš inzerát že hledáš práci.

11.najdi si kamarády.

12. začni si vydělávat kupovat auta, nemovitosti, garáže a ostatní.

13.no a zbytek v ic cvětě je už na tobě přeji ti hodně štěstí.

a teď už víš jak začít na skimo roleplay :).

Jackal

VIP

46
3.3.2024 14:28

Ne, RP není o majetku, vážně by Vašim cílem nemělo být "vydělávání, kupování aut, nemovitostí, garáží a ostatní".

Stačí napsat /mentor, nemusíte kvůli zaučení zatěžovat adminy svými reporty.


Pokud jste opravdu nováčci a chcete začít hrát na Skimu, ale neznáte commandy, nevíte co a jak a podobně, tak doporučuji spíše videa přímo od Rataje.

3.3.2024 14:44

to jsem třeba nevěděl díky moc za odpověď :)

 


Powered by LeoSight IFS
LT~29