Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Váš oblíbený klub či akce?😎

1 2



6.3.2024 10:14

Zdravím všchny.

Jak někteří víte, dělám už přes 3 roky hudbu a hlavně DJing. Hrávám na akcích a v klubech okolo Brna a Zlína. Zajímalo by mě jestli máte nějaké oblíbené kluby či nějaké eventy. Dodělávám si booking na léto a též by mě zajímalo nějaké hodnocení. Můžete se tu vypsat, věřím že se tu najdou jedinci kteří si třeba i rádi zavzpomínají.

DJDave

Holub

Hráč

46
6.3.2024 12:56

Soukromá halloweenská vocaloid párty aneb vymyslete absurdnější podívanou. 

Sabina

Hráč

9
6.3.2024 14:23, naposledy upraveno 6.3.2024 20:32 uživatelem Sabina

Motel Kamenec na východe Slovenska. Niekoľko stoviek ľudí natlačených na seba a hudba všemožného druhu. Pred areálom kolotoče a niekoľko rôznych podnikov. V skratke, šialenstvo. Zážitkov by sa našlo nehorázne veľa (a tom som tam až tak veľakrát nebola) napríklad keď som s mamou sedela v jednom z tých podnikov na pive a prišli sa tam pred show najesť Yzo a Nik, na to asi nikdy nezabudnem. Alebo keď nejaký random chcel vymeniť Jordany za moje 15€ topánky lebo im proste svietili podrážky (doteraz ľutujem, že som tento obchod neučinila). Požičala som si fotku z Google aby ste mali predstavu o tom, čo myslím tými niekoľkými stovkami ľudí. Na Motel Kamenec prichádzajú legendy... - galéria | Topky.sk

Brumik

Hráč

38
6.3.2024 15:14

Music club sud, známý také jako - zde

JaSuMarkii

Hráč

26
6.3.2024 15:26

rock pub martin najvacsia topka pod slnkom

Zeintar

Hráč

49
6.3.2024 15:32

Každoročně, hehe

6.3.2024 16:05

@Sabina naprostý souhlas. Jedna z mála super eventů na slovensku které naprosto obdivuju. Taková "slovenská ibiza".Velký podíl na tom má dj EKG. Mrzí mě že takové akce nejsou v česku. 

Mono

VIP

27
6.3.2024 16:15

Za mňa to sú každoročne Medzinárodné letecké dni SIAF. 

Ich stránka klik

Nejaké tie videá klik klik

 

jahudka

Hráč

23
6.3.2024 17:02, naposledy upraveno 6.3.2024 17:04 uživatelem jahudka

Není to jako uplně v létě ale na tuto akci se těším :D 

6.3.2024 19:35, naposledy upraveno 6.3.2024 19:48 uživatelem kocvin

Ahoj, co se klubů týče, tak v Ostravě nejčastěji navštěvuji Garage Club v Martinově, který jsem si velmi oblíbil, díky skvelé atmošce na koncertech, stylově vybaveným prostorám(v restauraci můžeš sedět i v autě) a krásné, ručně malované výzdobě v sále. Pak ještě co se ovy týče, chodíme do klubu Barrak, který je teď přestěhovaný a dost mě zajímá jak to v nové lokalitě vypadá(prý je to o dost větší). Poslední akce ve starém Barraku, které jsem se zúčastnil, byl koncert MC Geye a ten stál opravdu za to. 
V mém rodném městě se občas mihnu na nějaké akcičce v klubu Stoun, občas se tam mihnou, mimo mě, i nějakcí slavní interpreti a kapely. Dále pak Frýdecká Zkušebna Art Klub, ale to už spíše v dosti podroušeném stavu. 

Jinak přes léto fesťáky samozřejmě, pravidelně jezdíme na několik dní do Opavy na akci s názvem Holba Rock na grilu. Pak Kamenité tady kousek od nás, nabízí každoročně taky pěkný rockovo/metalový nářez. 

Přikládám fotku ručně malované výzdoby Garage Clubu v ostravě Martinově, tu jsem pořídil v květnu 2022 na koncertu skupiny Stromboli. 

*klub parník vzadu za pódiem je jen pořadatel koncertu

1 2


Powered by LeoSight IFS
LT~83