Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Prodej Firmy LYO Group a.s.


Develon

Hráč

40
8.3.2024 19:01, naposledy upraveno 8.3.2024 19:36 uživatelem Develon
 
  1. Říkali jste si, že chcete rozjet podnikání ve velkém? Přemýšleli jste nad rozšířením svého pole působnosti? Přemýšleli jste nad tím, jak své peníze investovat tak, aby se dočkali zúročení s co největší jistotou? Tak nemusíte dále hledat, odpověď na vaše otázky je právě před vámi. Nabízím k prodeji LYO Group a.s., IČ PO 162. Věřím tomu, že většina z vás se s námi již setkala, minimálně s naší kamionovou dopravou. Nebo s převozci Sprunku. Nebo s převozci dokumentů. Nebo s GPS lokátory. Jak vidíte, naše pole působnosti není malé. Co za své peníze dostanete?
    • firmu, která je připravená k vydělávání.
    • firmu, která nevyžaduje žádné další dodatečné náklady.
    • firmu, která reklamu nepotřebuje.
    Co je součástí obchodu?
    • veškeré firemní prostory v The Creek, Las Venturas. Jedná se o garáž pro firemní vozidla, kancelářské prostory, pracovní prostory (pro přejímání zakázek), výrobní halu (prostory určené pro výroby GPS lokátorů) a také garáž, kterou můžete užít dle své libosti. Venkovní areál je hlídaný.
    • veškeré licence k zakázkám a jejich provozování.
    • vozový park obsahující 9x Mitsubishi Lancer EVO, 3x Ford F150 Raptor, 1x Ford F100, 2x Yamaha MT, 1x Ford E250 Boxtruck, 1x Triumph T509, 5x Audi A8, 1x Adjutor (jachta), 4x upravená Scania R580 V8*, 1x sériová Scania R580 V8
    • právnická osoba, pod kterou se veškeré uvedené věci nacházejí
    *V případě, že nabídky k obchodu nedosáhnou částky, která by se mi zamlouvala, si firmu ponechám. Je možné se domluvit i na prodeji upravených tahačů zvláště. Vaše nabídky bych poprosila formou:
    Jméno:
    Kontakt:
    Částka:
    Nebráním se přijímat nabídky i na post ellie.loydova@post.ic.
     Zde přikládám několik fotografií: https://imgur.com/a/fuCuatq
    Auta v menší garáži nejsou součástí firmy.
                                                                                                                  Ellie Loydova
     

Develon

Hráč

40
9.3.2024 19:14

Tak malá aktualizace, Firma byla prodána , k dispozici jsou prozatím unikátně upravené Scanie 3x , 5x Evo IX , 4x Audi A8 a 3x ford Raptor s polepem. A ještě jedna Scanie bez úprav. Pokud máte zájem o cokoliv z toho neváhejte mě kontaktovat na Post. 

Loydova

fokan

Hráč

4
9.3.2024 19:42

za kolik a8 /evo ix? / ford raptor

Muller

 

Dzardys udělil za tento příspěvek varování: Absence celého IC jména

Develon

Hráč

40
9.3.2024 20:16

Ceny dle nabídek. 

Loydova

Dzardys udělil za tento příspěvek varování: Absence celého IC jména

dikobras

Hráč

16
9.3.2024 20:27

zdravím měla bych zájem o jednu A8 s nejmenším VIN, moje nabídka za ní je 1.500.000Kč. S pozdravem Lily White

Jacko88

Hráč

41
12.3.2024 11:55

Dobré poledne,

napsal jsem Vám email na post, nevím jak Vám chodí upozornění... A jelikož mně moc nechodí, tak radši upozorňuji takto. 

Díky za přečtení, 
 Lucas Vercetti

T0mas

Hráč

8
12.3.2024 12:54, naposledy upraveno 12.3.2024 12:56 uživatelem T0mas

Zdravím rád bych koupil Audi A8 nabízím 1.5M kontakt na mně zde: thomas.sanchez@post.ic

Kdyby byl problém s cenou tak mne prosím kontaktujte a můžeme se domluvit s pozdravem Thomas Sanchez


Powered by LeoSight IFS
LT~75

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

DUBEN 2024
SPLNĚNO!

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: Vitezslav (2063Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

Kdo je online?
dikobras

400Kč včera v 17:20

TeloFTW

100Kč včera v 17:20

lolcz

400Kč včera v 17:20

Nejnovější uživatelé
Naomi

Registrován 26.4.2024

vyhonek25

Registrován 25.4.2024

Ham201

Registrován 24.4.2024