Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Sport v San Andreas - Rione Fight Club


Skaliik

Hráč

15
9.3.2024 19:00

Rione Fight Club


San Andreas, stát který vyniká zejména v průmyslu. Ale také jsou zde i organizace které se zabývají sportem, ať už to jsou Rallye eventy či Underground fight club. Zdá se že i mezi těmito skvosty se ukazují nové organizace našeho sportu!

 

Jakožto boxer se zajímám o sportovní dění ve státu, nedávno jsem objevil novou tvář sportu. Rozhodl jsem se tedy navštívit Rione fight club v Los Santos. S jeho vedení vyzpovídat, a zjistit co se pod názvem Rione ukrývá!

 

Před vchodem mě tedy uvítala manažerka klubu Victoria Hill, a provedla mě klubem a odpověděla na mé dotazy.

Rione poměrně zajímavý název, a ptáte se kdo za ním stojí? Je to pan Matteo Di Costa, nápad realizoval s paní Zairou Valentine, pro požitek z boje i pro nadšence z okolí kteří nemají sportovní licence nebo se rádi odreagují v ringu. 

 

Klub se zajímá o různé bojové umění, což beru taky jako pozitivní krok do budoucnosti zápasů v tomto fight clubu.

 

Samotný klub vypadá velmi hezky. Vizuál je poměrně kreativní, kombinace elegance a graffiti mě opravdu překvapila. Vybavení a sportovní pomůcky jsou nové, klub také disponuje bufetem ve kterém si můžete koupit občerstvení dle gusta. Celkové zázemí klubu bych hodnotil velmi kladně až nadprůměrně.

 

                                                  ( Tělocvična s ringem - Rione Fight Club )

 

Po prohlídce Rione, jsem přešel k rozhovoru se slečnou Victorii Hill.


 

Dragan Bjelac: Povězte mi něco o majiteli, jaký pan Matteo Di Costa je?

 

Victoria Hill: Je velice elegantní a slušný člověk, který se chová na úrovni a jak můžete vidět je i velmi kreativní.

 

Dragan Bjelac: Jak by jste představila klub?

 

Victoria Hill: Nezávislý fighterský klub, který si zakládá zejména na fair play. Tudíž se řídí pravidly světových organizací.  Není závislý na sportovních průkazech, zakládá si na úrovni a snaží se vycházet s ostatními kluby v okolí.

 

Dragan Bjelac: Takže, myslíte si že do budoucna vás uvidíme i ve spolupráci s jinými kluby?

 

Victoria Hill: Záleží na domluvě, ale nebyl by problém to zařídit. Jak jsem říkala snažíme se vycházet i s okolními kluby, takže bych nejspíše řekla že ano.

 

Dragan Bjelac: Kdyby jste klub měla popsat třemi slovy, jaké by to byly?

 

Victoria Hill: Nejspíš bych řekla, nezávislost, fair play a ochotný.

 

Dragan Bjelac: Kdybych chtěl v klubu boxovat, co pro to musím udělat?

 

Victoria Hill: Je to naprosto snadné, stačí vyplnit formulář přes odkaz. Který naleznete v inzerci kde představujeme Rione.

 

Dragan Bjelac: Kdybych byl nováček v tomto světě, mohl bych se i přesto přihlásit?

 

Victoria Hill: Ano, máme v klubu i specializované trenéry, například Vinicia Cattanea či samotného majitele Mattea Di Costu, Tudíž se nemusíte bát přihlásit se.

 

Dragan Bjelac: Poslední dotaz, jaké máte v Rione plány do budoucna? Případně chcete někdy dělat i profesionální utkání s licencemi?

 

Victoria Hill: Již teď mohu prozradit že plánujeme první galavečer, které bude plné zajímavých boxerských dvojic. Co se týče profesionální tratě? Zatím je to pro nás otevřené téma které budeme řešit až s prvními úspěchy klubu.

 

Dragan Bjelac: Děkuji vám za rozhovor, celému týmu a klubu držím palce.


Závěrem bych chtěl popsat, jak už teď udělal klub obrovský kus práce. A doufám že bude mít brzy i své příznivce, samotného mě zajímá jaký bude první galavečer Rione Fight Clubu. A doufám v rozkvět a také spolupráce se zmíněným Underground Fight Clubem.

 

( Venkovní vizuál - Rione Fight Club )


Za Red County News

Dragan Bjelac


Powered by LeoSight IFS
LT~25

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

DUBEN 2024
SPLNĚNO!

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: Vitezslav (2063Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

Kdo je online?
Shawftty

87Kč dnes v 04:21

Shawftty

38Kč dnes v 04:16

stokly

50Kč včera v 23:47

Nejnovější uživatelé
Tomiooo

Registrován 29.4.2024

leonka231

Registrován 28.4.2024

BL4CKR0SE

Registrován 28.4.2024