LeoSight.cz

[Kúpim] - BMW M6 2007


JaSuMarkii

Hráč

34
10.3.2024 12:28

Dobré ránečko motorizovaní diviaci a diviačky,

Rád by som kúpil vozidlo BéeMWé M6 vyrobenú v roku 2007. Úpravy nie sú potrebné, jediné čo ma trápi, tak to je VIN kód aby bol čo najnižší. Kontaktujte ma prosím pekne na adrese karlheinz.hertzog@post.ic ak máte táketo vozítko a predali by ste ho.

Hertzog


Powered by LeoSight IFS
LT~14