Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Úprava pravidla 20


Pat000

Hráč

22
1.10.2020 09:39, naposledy upraveno 1.10.2020 09:50 uživatelem Pat000

Tento návrh ma napadol včera večer. Môj návrh je, či by sa pravidlo 20 nemohlo úplne zakázať, vzhľadom na nedávnu RP s mojou postavou a ostatnými, čo v tej RP hrali. Musím kvoli tomu RPiť veľké následky a ako som zistil, väčšine zúčastnených, to nebolo moc príjemné RPiť. Už som si zistil, že nemusel som s tým súhlasiť a mohol s tým prestať súhlasiť počas RP. Vzhľadom k tomu, že všetci, čo v tej RP hrali, nikto z nás nevedel, že sa to počas RP akcie môže zrušiť, keď už bolo toho moc. Keby sme to vedeli, určite by som to zastavil, ale ani zúčastnení o tom nevedeli a ani ja (a to sú admini). Tak som vymyslel návrh, či by sa toto pravidlo nemohlo úplne zakázať, keďže je to pre väčšinu, v tomto prípade tomu bolo tak pri tejto RP, nepríjemné. A zostalo by len to sexuálne zneužitie, aj to je dosť, ale je to menej brutálne, ako tie ostatné. Niektorí možno nebudete súhlasiť, že potom nemáte čo robiť s tým uneseným, ale podľa mňa je to jedno, či vám to ten hráč nedovolí priamo pri tej akcii, alebo sa to zakáže úplne. Nebudete to môcť urobiť, tak či tak. Ja by som bol za to, aby sa tie brutálne veci zakázali, ja som si to nahrával, keď sme to RPili, potom si išiel pozrieť to video, kvoli 1 informácii a keď som si to pozrel, tak to bolo hrozné. Neviem, keď sme to priamo RPili, tak to nebolo také, lebo som len odpovedal do /do, ale potom, keď som to videl, ako video, fakt to bolo nepríjemné. Ostatní asi nebudete vedieť, o akej akcii hovorím, ale tí, ktorí tam RPili to vedia, tak keby sa oni ktomu vyjadrili, ako to oni videli tú akciu a či by súhlasili, aby sa to pravidlo zakázalo.


Powered by LeoSight IFS
LT~13