Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Žiadosť o unban alebo skrátenie banu


xyzxd

Hráč

9
24.3.2024 09:45

#1 - [👋🏽] - Úvod... :

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 

Dobrý deň, 

chcel by som si tuto u vás znova požiadať o unban alebo o skrácenie banu napr na 2 mesiace alebo nejak tak to už je na vás... Od banu už ubehla nejaká ta doba a veľmi by som si chcel znova u vás zaerpiť ak by to ešte snáď šlo.

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 

#2 - [📝] - Žiadosť o skrácenie banu... :

Ban mám za opakovaný Alt to Alt, už sa to nebude opakovať to pravidlo už poznám a dám si naňho pozor, tie veci čo som si IC dal cez tu postavu a cez vanesku na tu dalšiu postavu už tam určite niesu a ani ich nechcem aj tak sme to len erpili ale už by som to neurobil to pravidlo teraz už dobré poznám na tomto portály som už niekolko rokov od 2020 určite a k staršim učtom sa dostať neviem a nieje možnosť ani kde inde erpiť ak nie u vás lebo vy tam máte fakt skvelu komunitu a máte aj super admin team bol by som veľmi rád ak by šlo aspoň to skrátenie toho banu ďalej sa to už z mojej strany nebude opakovať.

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 

#3 - [📜] - Moja história banov... :

Moja historia je fakt moc veľká ano to viem ale na portály niesom rok ani dva a zas niesom ani nejaký taký hráč čo by ovládal všetky pravidlá tak sa mi to tam časom nazbieralo :D ale to rpčko u vás je strašne super a z každeho banu som sa poučil tak ako teraz ak nie na prvý pokus tak po druhom už ano.

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 

Ďakujem každému čo si toto číta a majte pekný deň. 💚⛅

27.3.2024 02:25

Už teď ti říkám že já ti unban nedám. Budu se to muset znova opakovat, ale bohužel.. Měl jsi šanci jíž dost, tvá argumentace je slabá až žádná. Nemám sebemenší důvod přemýšlet o tom ti ten unban udělit. Proto tuhle žádost zamítám. 


Powered by LeoSight IFS
LT~27