Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

SepexLoL


30.3.2024 11:36, naposledy upraveno 30.3.2024 11:45 uživatelem SepexLoL

Takže, ako každý predstavím sa vám troška aj ja a skúsim sem napísať niečo o mne, takže volám sa Radek mám 28 rokov pochádzam z východného Slovenska ( okolie Košíc) no momentálne pracujem v zahraničí v Holandsku, predtým som pracoval v oblasti OS SR, čo su ozbrojené sily slovenskej republiky dostal som sa tam skrz dobrovoľnú vojenskú prípravu, ktorá trvala 11 týždňov no ukončil som to asi po 3 rokoch (ak máš odvahu a chuť skús pochopíš sám prečo)moje záľuby sú jazdenie vo voľnom čase na Motorke na mojej (KTM Duke 890) cvičenie alebo hranie hier, ako som sa dostal k prezývke SepexLoL no je to ešte z čias, keď som hrával World of Warcraft Cataclysm, u ktorého som často pil semtex energy drink :D, a preto vyšla prezývka SepexLoL na Skimu som už 1 a pol roka (na skimu ma môžte poznať za postavu Sajmon Look) čo už je nejaká doba, predtým som hrával väčšinou stratégie ako LOTR, Stronghold, alebo Heroes 3 či Warcrafty no rozhodol som sa skúsiť niečo nové, a tak som započul o RP zaujalo ma to pozrel som si zopár rad a návodov ako začať a podarilo sa po pravde som sa do toho zažral a baví ma to dodnes, takže tu je niečo malo o mne rad ma teší ak to práve čítaš ty a prajem ti pekný deň, alebo večer.


Powered by LeoSight IFS
LT~20