LeoSight.cz

Koupím Audi R8


Foxx4351

Hráč

28
9.4.2024 22:18

Zdravím,

mám zájem o koupi vozidla 2010 Audi R8 s motorem V10. 

Auto by mělo být ideálně bez úprav. Auto musí být provozu schopné. Nechci se mačkat ve skořepinové sedačce a hlavou se mlátit o rám. Budu rád, když si rovnou řeknete cenu. Nabídky přijímám pouze na Postu, nikoliv pod tímto inzerátem. VINkaře ignoruji.

Post: peter.johnson@post.ic

Až dané auto seženu nebo si to rozmyslím, dám vědět. Děkuji.

Peter Johnson

Foxx4351

Hráč

28
11.4.2024 19:52

Vozidlo jsem již sehnal. Děkuji za všechny nabídky.

Peter Johnson


Powered by LeoSight IFS
LT~21