Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Prosím o unban

1 2



7.10.2020 14:13, naposledy upraveno 7.10.2020 15:05 uživatelem HasicLukas

Dobrý den ,rád bych požádal o unban.Nevím za co mi ban byl udělen pač jsem v PM zpravě ve hře dostal zpravu že diky za reklamu atd. a pak ban za lhaní otom že otom nevím.O žádné reklamě nevím,ale pokud šlo oto že jsem psal jinemu hráči otom že je na serveru protože jsem ho vídal na jiném a zrovna ten daní server je vypli tak za to se omlouvám,ale nevěděl jsem že se ro vstahuje i na osobním PM. 

 

sandlerino

Hráč

39
7.10.2020 15:52

Pokud jsi mu psal, jestli je z toho a toho serveru, tak dle mého není problém unban udělit, každopádně ti takto nikdo pořádně neuvěří a tvé PM budou prohlédnuta.

 

7.10.2020 16:00, naposledy upraveno 7.10.2020 16:08 uživatelem HasicLukas

Klidně me PM prohlédněte ale ja si myslím že to co jsme tam psal není až na Pban, aspoň ban na nějakou dobu ale rád bych se vrátil pač arteon je pro mě asi nejlepší ze serveru na kterém jsem hral. Jediné proč jsme dostal Pban byl ten že jsem tomu hráči psal něco ve smyslu že zase hraje tady když název serveru který jsem napsal je zavřený, pač jsem nepochopil proč se to ukazalo jako napsal jsem špatné slovo tak jsem to napsal znovu a pak jsem napsal zkratku. A druhy důvod byl že jsem prý lhal adminovy ale protože my neřekl důvod jen to že díky za reklamu nebo tak takže jsem to nechápal. A proto bych byl rád kdybych se mohl vrátit. Děkuji 

7.10.2020 17:45
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem
7.10.2020 18:18, naposledy upraveno 7.10.2020 18:21 uživatelem HasicLukas

Zdravím Falleagle

Moje postava ktera byla zabanována se jmenuje Jakub_Polikowsky, tuto postavu mam na účtu LukasRitomskyCZ. Ban mi udělil

MonsterSKGaming, a to z důvodu reklamy a lhaní Adminovy. Jde oto že jsem psal jednomu hráči ktereho jsem vydel na jednom serveru ale to je vše, najednou jsem obdržel PM zprávu "díky za reklamu" nevím jak vy ale toto bych si určitě nevybavil ve spojení s napsanim nazvu jineho serveru a hlavně do PM, čili nevím jak to může byt reklama na server když jsme to napsal pouze do PM a hlavně hráči který tam občas taky hraje. A za lhaní pač jsme mu popíral tu reklamu pač pokud vím reklama je věc která je veřejná, a to co napíšu jednomu hráči a hlavně který otom ví dle mého není reklama a hlavně jsem se ho ptal a nepropagoval tento server. Čili bych byl rád bud za několika dení nebi jen warn. Děkuji 

7.10.2020 18:58, odstraněno 8.10.2020 11:07 uživatelem
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem
7.10.2020 19:10, naposledy upraveno 7.10.2020 19:11 uživatelem HasicLukas

Dobře abych vysvětlil proč jsem si založil druhý účet, tento účet HasicLukas mám kvůli stránce leosight, na tomto účtu jsem si chtěl taky založit postavu jenže kvůli tomu že jsem před dávnou dobou už hrál na účtu LukasRitomskyCZ a měl jsem tam rozjetou tuto postavu tak jsem v tom pokračoval. To abych vysvětlil proč mám 2 postavi, ale pokud by mohlo k mému unbanu to že by jatenmi zrušili jedennz účtu tam k tomu okamžitě přistupuji a omlouvám se za to protože když jsem hrál poprvé tak jsme na fóru nebyl a nevěděl jsme že jsou účty propojeny čili když jsem začal hrát po druhé, tak jsem si založil tento účet abych mohl psát na fórum jenže pak  jsme zjistil že jsou propojeny tak jestli je někde možné účet zrušit nebo jestli mi ho zrušite abych měl větší šanci o unban jdu do toho. 

LukasRitomskyCZ

Hráč

1
7.10.2020 19:14, naposledy upraveno 7.10.2020 19:16 uživatelem LukasRitomskyCZ

Abych to teda ujasnil tet jsem se připojil na tento účet a na něm zůstanu, takže vás chci tím to co nejvíc poprosit aby jste zrušili účet HasicLukas který od dneška už používat nebudu a timto vám chci dát najevo že s vámi chci co nejvíce spolupracovat abych mohl dostat unban. Mockrát děkuji a za vše se omlouvám. 

7.10.2020 19:18
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

LukasRitomskyCZ

Hráč

1
7.10.2020 19:23, naposledy upraveno 7.10.2020 19:23 uživatelem LukasRitomskyCZ

Milí Falleagle

Velice si toho cení, jsem rád že vás tu máme a doufám že už se nebudeme muset příště takto bavit ale pouze ve hře, děkuji tobě i celému AT za to že můžu svami znovu hrát. 

1 2


Powered by LeoSight IFS
LT~54