Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Crash hry v blízkosti NPC´s


Uwax

Hráč

32
15.4.2024 20:58

Oboznámim Vás teda so situáciami. 

1. Pribehnem do obchodu (dostanem sa do blízkosti NPC), zakúpim si niečo, snažím sa odísť preč od NPC (stlačením WASD) no čo sa stane? Hra sa zastaví a crashne. Po dalšom napojení na postavu mi hra instantne crashne. tu máme zase dve situácie:

a). V hernom svete.

V hernom svete sa mi to zatiaľ stalo našťastie vždy tak že mi hra nepadala po ďalšom napojení instantne ale až keď sa moja postava akokoľvek pohla (nemusel som použiť WASD). V tomto prípade som využil pomoc iných hráčov cez /nest, pričom ma hráči odniesli dostatočne ďaleko od radiusu NPC.

b). V interiéry 

V interiéroch mi hra padla a padala instantne ako som sa pripojil na postavu, teda naopak ako v hernom svete, nemal som ani sekundu napísať príkaz /unbug, ktorý by ma dal von z interieru, teda dostal z radiusu NPC. Prihlasovaním sa na inú postavu aby som si predpísal do histórie písania /unbug a následné snaženie sa rýchlo a v správny čas dať príkaz tak aby som sa z interiéru naozaj dostal mi dnes trvalo cez 3hodiny. (áno aktuálne pri písaní tohoto príspevku ma napadlo si /unbug nabindovať a jednoducho do stlačiť v správny čas, no toto nieje riešenie..)

Prečo píšem tento pre Vás nezmyselný topic?

Zaujímalo by ma či má niekto podobný problém alebo niekto podobný problém vyriešil.. no u mňa riešenie nájsť neviem.. Kompletne som reinstaloval MTA aj celé GTA SA no bez výsledkov. (takže si prosím rady typu: reinstaluj MTA, reinstaluje GTA SA, reštartni PC nechajte pre niekoho iného) Neviem teda či je problém u mňa(aj keď už neviem kde by mal byť) alebo v MTA či priamo Skime, no isto si viete predstaviť aké nepriemne to asi môže byť keď chcete RPiť no miesto toho pár hodín len zapínate hru a pozeráte ako crashuje. Na základe podkladov z mojej strany neviem určiť čo je chybou, preto žiadam aj komunitu o rady či niekoho komu sa to deje alebo stalo. No ja s Holubom si s týmto mojím problémom lámeme hlavu už pár mesiacov a na nič poriadne sem neprišli.

 

Kód chyby:

Spoiler
.

Ak ma ešte niečo napadne či na niečo prídem, doplním to sem.

See ya!

16.4.2024 04:12

Já bych řekl, že to vyvolává situace, kdy to NPC má přirozeně přehrát nějaký zvuk (dle výchozího chování GTA a to třeba i pokud je to na serveru u daného NPC vypnuté) a ten zvuk zkrátka nemáš, protože máš nějakou vadnou verzi GTA.

Proč si to myslím?


Powered by LeoSight IFS
LT~23