Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

[PČR] Nábor - Pohotovostní Motorizovaná Jednotka


9.10.2020 21:22, naposledy upraveno 11.10.2020 11:04 uživatelem NoOneFromYou

Vyhlašuji nábor do řad policistů, konkrétně do Pohotovostní Motorizované Jednotky.

Nabízíme práci, u které se nebudete nudit, poznáte spoustu nových a přátelských kolegů.

Nástupní plat činní 30.000,- Kč

Podmínky jsou:

  • Věk: 18+
  • Vzdělání: Střední vzdělání ukončené maturitní zkouškou
  • Čistý trestní rejstřík
  • Fyzická a psychická způsobilost

Formát přihlášky:

Jméno, příjmení a titul:

Kontakt: 

Datum narození:

Místo trvalého pobytu:

Místo narození:

Vaše nejvyšší dosažené vzdělání, kurzy

Proč bychom měli vybrat právě vás?:

Přihlášky prosím posílejte na PMJ@pcr.cz ((do komentářů)).

((Zároveň by jsem vás rád požádal, aby jste zásadně NEVKLÁDALI reakce na dané přihlášky))

9.10.2020 21:42, odstraněno 9.10.2020 22:01 uživatelem
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem
10.10.2020 10:03, odstraněno 10.10.2020 10:51 uživatelem
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

Mila69

Hráč

4
10.10.2020 12:09, naposledy upraveno 10.10.2020 12:12 uživatelem Mila69

 

Jméno, příjmení : Johny Koruna

Kontakt: 692823

Datum narození: 11.června 1995

Místo trvalého pobytu: nemam

Místo narození: Praha 14

Vaše nejvyšší dosažené vzdělání: Vyšší Policajni škola a střední policajni škola MV v Praze

Proč bychom měli vybrat právě vás? 

protože jsem pracovitej už jsem byl v jinem městě policajt ale musel jsem se přestěhovat rejstřik mam čistej psychicky jsem na tom vyborně

Kubby

Hráč

57
11.10.2020 11:29

Curriculum vitæ(ŽIVOTOPIS)

--Osobní údaje--

Titul před jménem: Mgr.
Jméno: Michal
Příjmení: Steinwald
Datum narození: 22.3.1975
Místo narození: Praha, Česká republika
Tel. číslo: 836654
Trvalé bydliště: Na kopci 14 (Mulholland), Praha, 100 00

--Pracovní zkušenosti--

2001-2006 - Policie České Republiky - Praha 1 (Služební hodnost: Referent, Vrchní referent, Asistent)
2006-2008 - Policie České Republiky - Tým Krizových Interventů - Praha 1(Služební hodnost: Inspektor)
2008-2009 - Policie České Republiky - Útvar Rychlého Nasazení - Praha 1(Služební hodnost: Vrchní inspektor)
2013-2018 - Generálná Inspekce Bezpečnostních Sborů - Hradec Králové (Služební hodnost: Komisař)
2019-2020 - Armáda České Republiky - 31. Motostřelecký pluk San Andreas
2020-2020 - Městská policie hlavního města Prahy - Praha 1 (Funkce: Náměstek Ředitele městské policie hl. m. Prahy, Služební hodnost: Vrchní policejní rada)

2020-2020 - Generální inspekce bezpečnostních sborů - Praha 4 (Funkce: Ředitel GIBS, Služební hodnost: Vrchní státní rada, přiřazené hodnostní označení: Plukovník)

2020-2020 - Hasičský záchranný sbor - HS-1 (Funkce: Velitel stanice, Služební hodnost: Státní rada, přiřazené hodnostní ozčanení: Plukovník)

2020-2020 - Zdravotnická záchranná služba hlavního města Prahy - VZ 1 (Funkce: Inspektor provozu)

--Vzdělání a kurzy--

Vzdělání:

1981-1990 - Základní škola v Praze.
Stav studia: Ukončený

1990-1994 - Střední Škola - Bezpečnostně právní akademie v Plzni.
Stav studia: Ukončený

1994-2000 - Vysoká škola - Právnická fakulta Univerzita Karlova v Praze.
Stav studia: Ukončený

Kurzy:

Hard Task - Všechny střelecké, všechny taktické, všechny zdravotnické. (O všech kurzech drží osoba certifikáty o splnění)

Kurz first respondera od ZZS hl. m. Prahy

--Dovednosti--

Jazyky:

Český - Rodilý mluvčí
Anglický - Pokročilý
Slovenský - Pokročilý
Jiné: Řidičský průkaz skupiny B a A, práce ve Wordu, Excelu.


Proč bychom měli vybrat právě vás?

Tak, jak jsem již vé svém CV zmiňoval, tak zkušenosti s bezpečnostníma sborama mám. Přes osm let jsem pracoval u Policie České republiky z toho tři roky jsem pracoval v Praze u Pohotovostní Motorizované Jednotky a rok u Prvosledové hlídky. Jsem človek, který dokáže pracovat samostatně, ale dokáže pracovat i v kolektivu.

Myslím si, že na místo v PMJ jsem dobrý adept. 

Jsem človek, který dokáže udržet klidnou hlavu, a přitom řešit krizové situace, proto jsem také působil jako člen v týmu krizových interventů u PČR.

S pozdravem,

Michal Steinwald.

11.10.2020 11:44

Vážený pane Koruna (( @Mila69 )), po vyhodnocení vaší přihlášky k Pohotovostní Motorizované Jednotce byla vaše žádost zamítnuta. Z důvodu nedostatečného opodstatnění vašeho přijetí.

Vážený pane Steinwald (( @Kubby )), po vyhodnocení vaší přihlášky k Pohotovostní Motorizované Jednotce byla vaše žádost  přijata.
V blízké době očekávejte telefonát.

Misko105

Hráč

1
11.10.2020 13:10

Jméno, příjmení a titul: Michael Jenson

Kontakt:  673 297

Datum narození: 3.6.1996

Místo trvalého pobytu: Praha 2034

Místo narození: Bratislava

Vaše nejvyšší dosažené vzdělání, kurzy: Akadémia ozbrojených síl M.R. Štefánika

Proč bychom měli vybrat právě vás?: Práve som ukončil štúdium a hľadám si prácu vo svojom odbore ktorá ma bude baviť a toto je veľmi dobrá príležitosť. Som mladý fyzicky aj psychicky zdatný, spoľahlivý, zodpovedný, samostatný, flexibilný a trpezlivý a samozrejme mám vodičský preukaz B. Myslím si že som vhodný uchádzač o toto miesto.

Mila69

Hráč

4
11.10.2020 13:45

Jméno, příjmení : Johny Koruna

Kontakt: 692823

Datum narození: 11.června 1995

Místo trvalého pobytu: nemam

Místo narození: Praha 

Vaše nejvyšší dosažené vzdělání: Vyšší Policajni škola a střední policajni škola MV v Praze

Proč bychom měli vybrat právě vás? 

protože jsem pracovitej už jsem byl v jinem městě policajt ale musel jsem se přestěhovat rejstřik mam čistej psychicky jsem na tom vyborně 

Naučene jazyky : Čeština 

                             Ruština 

                             Italština 

11.10.2020 17:54

Vážený pane Jenson (( @Misko105 )), po vyhodnocení vaší přihlášky k Pohotovostní Motorizované Jednotce byla vaše žádost  přijata.
Do příštích 48h očekávejte telefonát.

Vážený pane Koruna (( @Mila69 )), po vyhodnocení vaší přihlášky k Pohotovostní Motorizované Jednotce byla vaše žádost zamítnuta. Z důvodu nedostatečného opodstatnění vašeho přijetí. Zkuste to znovu za 24h.

12.10.2020 15:19

Vážení spoluobčané, chtěl bych upozornit že dnes, tj. 12.10.2020 ve 23:59, se uzavírá nábor do Pohotovostní Motorizované Jednotky, všechny přihlášky odeslané po této hodině budou brány jako NEPLATNÉ!


Powered by LeoSight IFS
LT~59