Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Nábor do České televize otevřen !!!!


NejQer

Hráč

2
11.10.2020 00:18, naposledy upraveno 11.10.2020 00:21 uživatelem NejQer

 

OOC Podmínky:

  1. Ovládání základů RP 
  2. Ovládání gramatiky
  3. Vhodné chování
  4. Minimální věk 14+

Vzor:

OOC Přihláška 

  • Přezdívka:
  • OOC Věk:

IC Podmínky:

  1. Minimální věk 19 let:
  2. Středoškolské vzdělání:
  3. Řidičské oprávnění skupiny B:
  4. Čistý trestní rejstřík:

IC Přihláška 

  • Jméno-Příjmení:
  • Věk:
  • Vzdělání:
  • Telefonní číslo:
  • Životopis:
  • Něco o mě:
  • Proč se chci stát reportérem:
  • Pracovní zkušenosti:
  • Nejvyšší dosažené vzdělání:

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Personální oddělení si přečte vaší žádost, a následně rozhodne zda vás příjme/zamítne. Po tom co budete přijati, tak si vás zavoláme na pohovor. 

Pokud uvidíte pod svojí přihláškou Souhlas, můžete čekat telefonát od Personalního oddělení, se kterým se dohodnete na termínu pohovoru, tudíž druhé kolo.

Pokud uvidíte pod svojí přihláškou Nesouhlas,  znamená to, že vaše přihláška je zamítnuta a můžete si podat novou po uplynutí lhůty 10 pracovních dnů (( OOC )).

Správce personálu, Adela Blahova dne 11.10.2020 V Praze

JarwisCane

Hráč

1
11.10.2020 11:23
  • Přezdívka:JarwisCane
  • OOC Věk:15
  • Jméno-Příjmení:David Chorche
  • Věk:26
  • Vzdělání:středoškolské vzdělání žurnalistické
  • Telefonní číslo:343641
  • Životopis:studoval jsem žurnalistiku, vždy jsem chtěl být reportérem, Rejko rantég byl moje hvězda a chtěl jsem být jako on, ve škole jsem dělal školní správy
  • Něco o mě:jmenuju se david a mám rád reportérství
  • Proč se chci stát reportérem:miluju to 
  • Pracovní zkušenosti:školní zprávy a reportáže v pětadevadesátym při povodních
  • Nejvyšší dosažené vzdělání:střední škola žurnalistická

Celkovic

Hráč

5
15.10.2020 18:15
  • Přezdívka: Celkovic
  • OOC Věk: 18

  • Jméno-příjemní: Jiří Zdráhal
  • Věk: 35
  • Vzdělání: Vyšší odborné vzdělání zakončeno maturitou -obor žurnalistika
  • Telefonní číslo: 385823
  • Životopis: Vystudoval jsem obor žurnalistiky, po dokončení školy jsem ihned nastoupil do novin, kde jsem účinkoval do doby, než jsem se odstěhoval. Tudíž mám přibližne 15 let praxe s touhle prací. Chci informovat lidi o tom, co se děje v našem městě a v okolním světě.
  • Něco o mně: Jmenuji se Jiří Zdráhal. Mám rád sport, psi a auta. Jsem spolehlivý a pracovitý člověk, který do své práce dává maximum.
  • Proč se chci stát reportérem: Jak jsem již v předchozí části psal, studoval jsem žurnalistiku, a vždy jsem podal nejlepší výkon. Chci, aby lidé věděli, co se ve městě děje. Myslím, že budu dobrou posilou do vašich řad.
  • Nejvyšší dosažené vzdělání: Vyšší odborné vzdělání zakončeno maturitou -obor žurnalistika

Powered by LeoSight IFS
LT~26