Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Stížnost na hráče Zvonimir Glor


Nikush

Hráč

12
11.10.2020 21:28

Ahoj kamarádi, bohužel jsem dnes narazila na jednoho uličníka, který dělá to co by dělat neměl. Porušil toho už trochu moc a ne jednou. Velký důkaz mam a to je rovnou video bez střihů ( i bez hudby :D )

Je tam úplně krásně vidět co tam vyváděl. Na konci ho pan Kapralek potrestal, ale já si myslím, že to co on vyváděl, tak trest je poměrně malý... Samozřejmě OOC jsem ráda za každou RP akci, ale když ta akce je nonRP, tak to je potom o ničem a níčí to tu atmosféru. Na začátku, ten driving byl trochu nonRP bych řekla, ale to bylo kvůli tomu, že v tu chvíli měl celý server lagy.

( Pokud budou admini chtít vidět chat, tak napište, já vám na discord pošlu verzi bez cenzury chatu. Je to hlavně kvůli vysílačce. )

11.10.2020 21:35

Diky za nahrávku a na hlásení, inák to na tom videu mam nejaké strašne lagy :D

11.10.2020 22:27
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem
arciCZ udělil za tento příspěvek varování: Porušení pravidla č. 19

sandlerino

Hráč

39
12.10.2020 07:25

Na konci ho pan Kapralek potrestal, ale já si myslím, že to co on vyváděl, tak trest je poměrně malý...

Dle mého Kaprálek udělil dostatečný trest, stížnost zamítám.


Powered by LeoSight IFS
LT~29