Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Prodej útulného domečku v malebné osadě mezi Montgomery a Blueberry!


Candy

Hráč

25
29.4.2024 17:19

Ahoj!

Mám pro vás nabídku útulného domečku v krásné osadě poblíž mostu na Fort Carson. Dům je ideální pro jednoho, možná dvě osoby, a je polovinou vybavený, což znamená, že máte dostatek prostoru pro vlastní dotek a vylepšení.

Poloha je skvělá - mezi Montgomery a Blueberry, s krásným výhledem a klidným prostředím. Navíc je Fort Carson jen kousek daleko, takže máte snadný přístup k všem místním službám.

Pokud vás to láká, neváhejte mě kontaktovat na mém postu. Jsem tu pro veškeré dotazy a prohlídku! 
 
Aukce taktéž začíná na částce 500.000 kč a minimální příhoz ponechám 100.000 kč .

Foto domečku : https://imgur.com/a/0F7VOWi

vzor:

 Jméno a Příjmení :

         Kontakt či post :
         Příhoz :


                                                                                                                                                             Frank Easton
                                                                                                                                                              
tel- 520670
                                                                                                                                                    post - frank.easton

29.4.2024 17:20, odstraněno 30.4.2024 17:04 uživatelem
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem
Dzardys udělil za tento příspěvek varování: Double-post

Candy

Hráč

25
29.4.2024 22:03

Domček se vyměnil mimo aukci. (( prosím o lock ))






                                                                                                                                                            Frank   easton


Powered by LeoSight IFS
LT~21