Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

❗|PRODEJ ZAJÍMAVÝCH VOZIDEL S NÍZKÝM VIN ČÍSLEM|❗


Wivik

Hráč

20
18.6.2024 21:22

Ahoj!
Rozhodl jsem se inzerovat 2 zajímavé vozidla s nízkými VIN čísly. Zde je tabulka s vozidly a příslušné fotky k nim.

Název vozidla Fotka vozidla + protokolu Detaily o vozidle
2016 Ford Mustang GT 5.0 Fotka vozidla + protokolu Vozidlo má na sobě dohromady 4 polepy (viz. fotky), VIN 2294
2013 Audi A8 4.2TDI V8 Quattro Fotka vozidla + protokolu VIN 5505

 

Vozidla prodávám pouze jako zprostředkovatel. Veškeré dotazy posílejte prosím na Post. Nabídky posílejte prosím dolů pod inzerát se vzorem : 

Jméno a přijmení

Kontakt

Nabídka

Díky, hodně štěstí.

David Nelth

708981, david.nelth@post.ic

Cepicka

Hráč

31
19.6.2024 07:36

Jméno a příjmení: Jacob Daniels

Kontakt: 640243/jacob.daniels@post.ic

Nabídka: 3.000.000,- na Audi A8

                 2.000.000,- na Mustang 5.0

 

DayMar

Hráč

15
19.6.2024 16:18

Jméno a příjmení: Annie Blake 

Kontakt: 412433

Nabídka: 4.000.000,- na Audi A8

                 

Domajno

Hráč

19
20.6.2024 18:48

Jméno a příjmení : Dominika Liugi

Kontakt : 520075 / dominika.liugi@post.ic

Nabídka: 4.100.000,- na Audi A8

21.6.2024 18:45

kontakt: Radim Michaelson 
kontakt: radim.michaelson@post.ic
mustang gt 5.0: 3.000.000.- kč

p0KyX

Hráč

19
22.6.2024 22:43

Jméno a příjmení : Eveline Doreen

Částka: 3.500.000 Kč - Mustang GT 5.0

post@ic : eveline.doreen@post.ic

Bucha1

Hráč

23
23.6.2024 15:01

Jméno a příjmení : Lexi Threatt

Částka: 4.000.000 Kč - Mustang GT 5.0

post@ic : lexi.threatt@post.ic


Powered by LeoSight IFS
LT~49