Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Vymazání trestního rejstříku


cilli

Hráč

3
7.7.2024 01:13

 

 

Podatel: Matyáš Drastík

Věc: Výmaz přestupků z rejstříku trestů

Vážení,

jmenuji se Matyáš Drastík a obracím se na Vás s  žádostí o vymazání mého záznamu v trestním rejstříku.

Poměrně dlouho jsem nebyl ve městě a ve chvílích mimo město jsem měl čas uvažovat, jakým jsem byl občanem. Jsem si jist, že jsem lepším člověkem(což jsem i v minulosti při spolupráci s policií potvrdil) a chci začít znovu žít s čistým štítem a nejlépe se uplatnit ve státním sektoru.

Jsem schopen přijít na osobní schůzku a rozebrat tohle téma podrobněji a ukázat, že jsem opravdu lepší člověk.

Děkuji Vám za zvážení mé žádosti a doufám v pozitivní odpověď.

S pozdravem,

Matyáš Drastík

7.7.2024 08:01

Vážený pane Drastíku,

děkujeme za zaslání tohoto elektronického podnětu. Nemůžeme nařídit smazání trestného rejstříku protože není zřetelná Vaše náprava. V momentální chvíli dlužíte státu 368 000 Kč na 184 nezaplacených pokutách, dále jste včera dne 6.7 obdržel pokutu za řízení technicky nezpůsobilého vozidla. Nejsou zde vidět znaky nápravy.


S přáním hezkého zbytku dne,

npor. JUDr. George Wimar Fitzler,
Člen vedení policie.


Powered by LeoSight IFS
LT~22

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

ŘÍJEN 2024
3153 Kč / 9300 Kč

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: Mynyus (500Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

Kdo je online?
jarda1234

150Kč dnes v 20:42

tomizzz

50Kč dnes v 17:01

CRUSADER

400Kč včera v 16:37

Nejnovější uživatelé
64xyz

Registrován 5.10.2024

Blazik

Registrován 5.10.2024

eazyees

Registrován 5.10.2024