Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Reálnejšia ekonomika a manažment


neznamy#1911

Smazaný účet

11
19.10.2020 12:20, naposledy upraveno 19.10.2020 12:24 uživatelem neznamy#1911

Zdravím každého priaznivca nového serveru aj čitateľa tohto príspevku resp. návrhu!

Chcel by som podať návrh čo sa týka ekonomického hladiska nového serveru.
Keďže doteraz absolútne nebola správna ekonomika na MTA serveri nazývaný artheon, bolo by to dobré nejako obnoviť a vyriešiť.

HODNOTY, PLATY

Preto by som navrhoval meniacú sa hodnotu českej koruny, úrokovej sadzby, pridať DPH (neviem či bolo) a teda meniacé sa ceny výrobkov alebo aspoň cena nafty a benzínu. 

Naďalej obmedziť príjmové stropy, aby sa nestalo to že mechanik by zarábal viac ako starosta prípadne aby žurnalistická kancelária nezarábal viac jak celé mesto dokopy. (jak to bolo doteraz) Určiť limity, fix príjmy pre zamestnancov frakcií alebo meniacé sa platy podla príjmov frakcie. Toto všetko by sa mohlo pridať na nový server.

(Potom tam máme zneužívanie právomocí napríklad setnutie si peniazí do frakcie *kašel* *kašel*)

DOTÁCIE

IZS zložky by mali fix plat podla hodností ktorí by určilo vedenie IZS frakcie zo súhlasom obecného zastupitelstva (starostovia) Pravdaže by sa dalo aj pri iných frakciách meniť dotácie pomocou podania návrhu opakovane na obecné zastupitelstvo. 

SZČO, NOVÁČIKOVIA

Potom dotácie a príjmy pre začiatočníkov alebo SZČO (Samostatne zárobkovo činná osoba tzv. živnostník) ktorý by mohol dostávať tiež nejakú tu pomoc aby mal aspoň nejaký príjem.

Týmto návrhom by som chcel aby sa na serveri vytvorila ekonomika založená na spôsobe hráčov teda napríklad začatiok vytvárania Social-RP. (sociálný život na serveri, teda že nebudeš pracovať non-stop ale napríklad si zajdeš k nejakému živnostníkovi a kúpiš si od neho kávu, týmto ho podporíš)

ZÁVER 

Toto je môj názor, preto si rád vypoučujem spätné väzby tu pod príspevkom alebo aj návrhy prípadne nejaké tie profesionalné kritiky (bez nadávok, nenávisti a hádok) Ďakujem za pochopenie a velmi sa teším na nový server. Za gramatické chyby ma ospravedlnte ak sa tam nejaká ta chyba vyskytne.

Adios amigos, čus

19.10.2020 12:24

Určitě by se celkově ekonomika serveru měla pohlídat. Vycházíme však ze skriptů Skima, kde si myslím, to máme nastavené celkem dobře. Na Skimu snad nikdy nebyla úplně špatná ekonomika. Ale můžeme přidat ty živnosti a podobně.

19.10.2020 12:26, odstraněno 19.10.2020 12:26 uživatelem
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem
19.10.2020 12:40, odstraněno 19.10.2020 12:45 uživatelem
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

Powered by LeoSight IFS
LT~35

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

DUBEN 2024
SPLNĚNO!

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: freecko (2000Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

WoT Turnaj - BO3

dnes 16:00

tootsao hledá spoluhráče na Counter-Strike 1.6 dnes v 22:00
Kdo je online?
AsiLucker

280Kč včera v 20:34

Jablkoo

154Kč včera v 17:28

rock

130Kč včera v 15:46

Nejnovější uživatelé
Adameek58

Registrován 20.4.2024

Sumakts

Registrován 19.4.2024

Dantero

Registrován 19.4.2024