Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

SDH + JSDH - Sbor dobrovolných hasičů, jednotka sboru dobrovolných hasičů.

1 2



Kenny15

Hráč

19
19.10.2020 14:13

Jelikož se z města přesouváme na vesnici, tak je podle mě blbost aby byla na vesnici HZS. Takže zvolíme tu lepší variantu a tou je JSDH. 

Jako každý sbor a jednotka má nějaké lidi ve vedení. Starosta + místostarosta SDH, velitel JSDH, pokladník, jednatel, vedoucí mládeže a samotní hasiči, u kterých je taky škála funkcí, např. Strojník, Velitel družstva, Nositel dýchací techniky, zdravotník, pilař a spousta dalších funkcí, na které musí být hasiči speciálně vyškoleni. 

JSDH na serveru. Jednotka by spadala do kategorie JPO 2, s výjezdem do 5 minut od nahlášení události, nebo dvoučlennou pohotovostí na hasičárně. 

Jednotka by byla vybavena na všechny typy zásahů, ať už vybavení na technický zásah, tak zásah u dopravní nehody. 

Technika. Jelikož je doba jaká je, tak bych uvítal modernější techniku, se kterou se jezdí už lepší. Kdyby chtěl @Crazy propůjčit nějaké modely, byl bych rád. Taková jednotka má v repertoáru cisternu, dopravní automobil a rychlý zásahový automobil. 

Peníze. Neděláme to pro to, aby jsme z toho měli prachy my, ale děláme to pro to, že chceme, a rádi pomáháme ostatním. Peníze v tomhle případě jsou použity na údržbu techniky, na chod jednotky, na vybavení, pro účely SDH a na výchovu mladých hasičů.

Hasičárna. Vrata, garáž, šatna, sociální zařízení, kuchyň, kancelář velitele, zasedací místnost, pípa, soudek piva, věž na sušení hadic, gril, a komůrka na chlast. Takhle vypadá ideální hasičárna. 

 

Tohle je vše, co by mělo být součástí SDH a JSDH.

neznamy#2452

Smazaný účet

17
19.10.2020 14:17

Tento nápad sa mi dosť páči! Rad ho uvítam na novom serveri. 

sandlerino

Hráč

39
19.10.2020 15:25

Jsem pro jen v tom případě, že se uchytí server.

Kenny15

Hráč

19
19.10.2020 16:26

@sandlerino Podle mě se server chytne. Počítám s tím že bude bývat každý den tak 30-40 lidí.

Lofanek

Hráč

32
19.10.2020 16:56

Určite je lepšie mať JSDH miesto HZSky.

Som za!

19.10.2020 17:09
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem
19.10.2020 17:12, naposledy upraveno 19.10.2020 17:12 uživatelem Crazy

Well.. Stejně HZS (samozřejmě HZS na MTAčku) funguje jako JSDH.. Lidi jsou off duty a když je výjezd tak přijedou na stanici, převléknou se a jedou. Nic proti tomu nemám. (Koho by bavilo čekat na stanici hodinu)

Kenny15

Hráč

19
19.10.2020 17:53

@Crazy JSDH bych jako frakci asi nedělal. Přece jenom to není státní složka, ale je to složka zřízená obcí. Takže bych zachoval to, že by to frakce nebyla. 

19.10.2020 18:46, odstraněno 19.10.2020 18:47 uživatelem
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem
19.10.2020 19:13

Asi se mnou většina nebude souhlasit, ale já bych byl pro spojení hasičů a záchranky pod jednu frakci. Měli jsme to tak na poslední verzi Skima, kvůli počtu hráčů. Teď sice bude zřejmě hráčů dostatek na zaplnění obou frakcí, ale i tak, jak již víme z Artheonu, nastanou situace, kdy zdravotníci prostě nebudou k dispozici. Kdyby byla jedna frakce a v ní sice určeno dělení na hasiče a zdravotníky, tak může v nouzových případech nějaký hasič sednout do menšího vozidla a s lékárničkou prostě k nějaké nehodě dojet a zastoupit zdravotníky. Navíc je v plánu dělat společnou výjezdovku v Montgomery, tak co to rovnou nespojit do jedné frakce?

1 2


Powered by LeoSight IFS
LT~83

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

DUBEN 2024
SPLNĚNO!

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: Vitezslav (2063Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

Kdo je online?
gloziscoot

50Kč včera v 21:36

ShadowzWT

70Kč včera v 15:24

MrKys

300Kč včera v 01:26

Nejnovější uživatelé
Ham201

Registrován 24.4.2024

bujdaCZ

Registrován 24.4.2024

Tomaskosos

Registrován 24.4.2024