Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Ospravedlnenie

1 2 3



19.10.2020 14:26

Mojou momentálnou povinnosťou by malo byť vyjadrenie sa k situácií, ktorá vznikla kvôli mne a taktiež aj ospravedlnenie, ktoré si komunita zaslúži. Budem sa snažiť byť transparentný a úprimný.
Začneme teda od začiatku...

Možno sa nájde niekto kto nevie o čo sa jedná a tak ho teda do deja priblížim.

V utorok (13.10.2020) vo večerňajších hodinách som prišiel na server kde som začal v skratke robiť bordel spolu s ďalšími kamarátmi. Toto moje jednanie sa konalo ešte trikrát, pričom som už viackrát bol upozorňovaný Artheon ale aj LeoSight admin tímom. Upozornenia som bral na ľahkú váhu a ignoroval ich na základe čoho z admin tímu odišiel @neznamy#374 a časom aj @arciCZ a @sandlerino.

Svojim jednaním som taktiež podrazil @neznamy#598, ktorému som zveril správu servera do jeho rúk. Falleagle mal víziu a plán ako zmení určité veci a dá server do pohybu a ja som mu to prekazil a správal s k nemu arogantne tak ako aj k zvyšku AT. 

 

Častou otázkou od hráčov bolo "prečo?". Prečo som to vlastne robil a neuvedomoval si možné následky? Teraz nech to vyznie akokoľvek ale všetko som to robil z nudy s cieľom "zablbnúť si". Nebol v tom žiaden zámer, ktorého cieľom je odpojenie Artheonu od LeoSightu a následné predanie konkurencií.

Nad predaním skriptov sa rozmýšľalo ešte pred mesiacom, avšak stanovila sa cena taká, za ktorú sa to jednoducho konkurencií neoplatí za žiadnych okolností. Bolo mi jasné že to konkurencia neodkúpi a tak som sa k tomu aj staval.

 

Som si vedomý, že som sklamal hráčov, ktorí už mali na serveri niečo odohrané ale taktiež aj tých, ktorí sa na Artheon pripojili ako nováčikovia a mohli si na server spraviť názor len na základe toho, čo som tam robil v posledných dňoch. Sklamal som admin tím serveru a taktiež aj admin tím portálu.

 

Nemám v pláne nijak "bojovať" proti budúcemu serveru, naopak mu vyjadrím podporu a budem rád ak sa server uchytí.


 

Chcem sa ospravedlniť všetkým hráčom za moje nedisciplinované správanie a skazenie pôžitku z hry. Taktiež by som sa chcel ospravedlniť všetkým administrátorom Artheonu a taktiež aj LeoSightu, ktorí Artheon podporovali a držali ho medzi najhranejšími servermi na československej MTA komunite.

Ospravedlnenie taktiež patrí aj @Rataj, ktorý do mňa vložil dôveru a počítal so mnou aj do budúcna.

 


Chcem sa poďakovať za možnosť byť členom admin tímu a za možnosť priniesť nové tváre na portál.
19.10.2020 14:27, odstraněno 19.10.2020 14:28 uživatelem
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem
19.10.2020 14:31, naposledy upraveno 19.10.2020 14:33 uživatelem PeterGetsman

Nič iné ti k tomu nenapíšem než ze si kokot. Každý ti písal na Discord všade proste všade máš toho nechať inak budes toho ľutovať :) 👍👍

neznamy#15 udělil za tento příspěvek varování: Pravidlo č. 6

Regi

Hráč

21
19.10.2020 14:35

Pozdě. Všechny jsi zklamal a je jen otázkou času, kdy budeš mít na serveru 0 hráčů. Nikdo od LS už ti tam ani nepáchne. Pravda způsobil jsi si to sám. Tudíž si myslím, že tvůj server bude brzy v koncích. 

F3nixar

Hráč

22
19.10.2020 14:36

K tomu jediné... Nechovej se jako debil.... Hold si teď budeš žrát ty hovna, co sis nadělal. Tohle chování hold prostě změníš a příště už se budeš chovat jinak. Kdy to skončí? To už bude na tobě. Nepřeju ti nic zlého a myslím že tohle tě snad dost potrestá. Dej se do kupy, jinak tvůj život smysl mít nebude když si budeš cvičit komunitu a celkově lidi proti tobě. Toť vše.

19.10.2020 14:37, odstraněno 19.10.2020 14:38 uživatelem
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem
19.10.2020 14:38

Už je pozdě... 

NoOneFromYou

Hráč

17
19.10.2020 14:39

Too late m8.

19.10.2020 14:40

@neznamy#27, @PeterGetsman, @Regi, @Crazy ja to beriem, nejde mi teraz o odpustenie od každého z tejto komunity, len som sa k tomu vyjadril a vyjadril som vám ospravedlnenie, ktoré nemusí každý prijať... to je normálne.

sandlerino

Hráč

39
19.10.2020 14:45

S části to chápu, ale z části ne. 

Mě si nezklamal, já to jednoduše čekal.

Bylo mi jen líto těch hráčů.

Já, narozdíl od ostatních, omluvu příjímám,

a přeju ti hodně štěstí a úspěchů do budoucna.

1 2 3


Powered by LeoSight IFS
LT~123