Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Stížnost na celej psa zbor


Stik12

VIP

11
22.7.2024 02:33

Ahoj dávám tuhle stížnost protože psa jedou strašně na win a kdyby neramovaly jen tak aspoň bych si tu nahaněčku užíval ale to prostě nebaví jestli paní Julinka když zastavím a omylem mě ramne ve 130 napíše mi že rambar tak to je fakt vrchol rp injuris a když chci zdrouhnou že vystoupím a začnu zdrhat a pak do auta a pak mi roztřilite auto beam begou tak to je fakt powergaming. A když napíšu co stim autem carCK to je taky dobre.prostě mě nebaví jak ramujete zničehonic a když jedu vě městě a vy mě ramnete ve 150 tak jakoby můžu někoho trefit a zabítho.a když jede ve doge tak jakoby nemusi te jezdit prez ten skokanek jak je na jezd na dálnici z mongomery to je taky docela dobrý a kdy že scoutem nabourate do stromy a dáte status naražená PR a teče krev z nosu👍jste zabily erpe injuris.a doufám že potehle stížnosti se konečně se stim něco udělá. 

Shade

Hráč

53
22.7.2024 04:05

Možná by se s tím něco dělalo, kdyby si třeba k tomu dodal důkazy. Takhle vidím jen kopání kolem sebe a stížnost na opět zmínenou Julinku. Zkus to sepsat tak, ať je to čitelné a dodat důkazy..Né tak, že to postneš dvakrát a ještě k tomu nečitelně a bez důkazů. Radím ti to jako člen PSA, díky za pochopení. Měj se hezky.

Holub

Hráč

50
22.7.2024 07:09, naposledy upraveno 22.7.2024 07:15 uživatelem Holub

A ty jsi sakra zase kdo?

Zajímá mě, kdy jsem tohle vůbec na té postavě napsal (jestli vůbec) proto, že mi tohle přijde jen jako prázdný výstřel do tmy. Pokud tomu tak je, tak mě ty a tobě podobné exempláře už fakt přestaváte bavit. Na druhou stranu bych se tomu, že jde o prázdný výstřel do tmy, ani nedivil. Ostatně k tomu mi stačilo se podívat na popis profilu a bylo mi hned jasné, odkud vítr vane.

 

22.7.2024 07:56

Ahoj, mám důvodné podezření, že soudě dle obsahu textu se může jednat o troll příspěvek. Prosím o neprodlené dodání důkazního materiálu k tomuto příspěvku.

Stik12

VIP

11
22.7.2024 08:46

Ahoj nemám clipy protože mám comp z lega takže mi to jede tak na 40 fps průměr

22.7.2024 10:30

Bohužel bez jakýchkoli důkazů tvá stížnost už tuplem postrádá jakoukoliv výpovědní hodnotu, vynasnaž se sesbírat veškerý možný materiál podkládající tvá tvrzení, v opačném případě s tím nemůžeme udělat vůbec nic.

kura

Hráč

5
26.7.2024 21:34

XD holub keď nemá argumenty tak zacbe vyťahovať profil veci a celkovo veci čo k tomu nemajú nič spoločné. naďalej viem že bez dôkazov je vám to na nič ale toto sa na serveri robí nehovorím že všetci sú tam aj ľudia v tom PSA čo aj vážne vedia Erpit, už niekoľko krát sa mi stalo že PSA pitlo motorku a keď im napíšeš do ooc:si normálny pitovať motorku?

A väčšinu času odpišu nebreč a rpi 

Ale hlavne keď ich ich vykropiš prvé čo ALT zistiť Id F2 a podať report Ale hlavne že ostatným ľuďom píšu "proč brečíš","nebreč" nič čakám na odpoveď od Holuba ktorý si o mne zistí asi rodné číslo Cus 


Powered by LeoSight IFS
LT~67

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

ŘÍJEN 2024
SPLNĚNO!

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: Navaro (3350Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

Kdo je online?
kormoo

500Kč včera v 23:08

DarkEvilBetty

425Kč včera v 20:31

DarkEvilBetty

425Kč včera v 20:30

Nejnovější uživatelé
Marenak

Registrován 18.10.2024

pankos

Registrován 18.10.2024

AlitSCZ

Registrován 17.10.2024