Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Zaměření nového serveru

1 2



Regi

Hráč

21
19.10.2020 15:51

Nevím, jak to nazvat jako téma, ale to je jedno. Pokusím se Vám to vysvětlit.

Zdravím, ahoj 

mám tu takový návrh či otázku. Na co se bude hrát? Na Českou republiku nebo Spojené státy americké? Pokud dobře vím, tak to má být mix obojí. Což mi nepřijde úplně dobrý nápad. Například vozidla budou evropská i americká. No dobře, když to nebude přehnané, dá se to takhle udělat. Ale co zákony? Nebylo lepší a snadnější zaměřit se na Českou republiku? Nemusí se tím sepisovat zákony pro fiktivní stát. A další věci se nemusí přejmenovávat či předělávat. S herní zónou jsem spokojen a tu netřeba měnit. Bude to aspoň změna od města, ale přeci asi Los Santos bych, i přesto do herní zóny zakomponoval.

Jsem pro Českou republiku. Kdo souhlasí, ať zareaguje ✔. Kdo nesouhlasí, ať zareaguje ✖.

Děkuji za případné názory či připomínky.

Regi

19.10.2020 15:56
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

Scor

Hráč

63
19.10.2020 16:02

Co takhle využít české zákony, zákony ze starého skima a případně nové zákony?

Regi

Hráč

21
19.10.2020 17:57

Ano české zákony, když tak ty české se poupraví a budou z nich nové.

A byly by frakce, jako například Policie České republiky, Hasičský záchranný sbor, Zdravotnická záchranná služba a ostatní...

Demon8116

Hráč

24
19.10.2020 18:20, naposledy upraveno 19.10.2020 18:25 uživatelem Demon8116

Mohlo by sa rpit "los santos" ale vozidla IZS by boli ČR a aj české zákony 

19.10.2020 18:59, naposledy upraveno 19.10.2020 19:01 uživatelem Rataj

Píšeš, že jsi pro ČR, aby se nemuselo vše předělávat. Jelikož vycházíme ze skriptů Skima a ne Artheonu tak však platí opak. Na Skimu se ty frakce jmenují Policie San Andreas, Záchranná služba (to byli dokonce spojení záchranáři s hasiči), San Andreas Network, apod.

Takže zasazení serveru v ČR neulehčí práci, ale to je jediný argument, který ti beru. Jinak samozřejmě, pokud si to hráči budou přát, není problém hrát ČR.

Mně osobně se zasazení ČR nelíbí už jen proto, že to svádí k možnému porušování práv. Přecijen názvy frakcí by i v našem fiktivním světě měli být spíše fiktivní, než kopírovat skutečné firmy a instituce. Myslím, že se to sice ještě považuje za fair-use, ale třeba by to někomu mohlo vadit.

Pak tu existuje zase opačný extrém a to je USA. Jenže hrát USA dle mého názoru prostě na CZ/SK scéně opravdu nedokážeme, nikdo nebude rozumět cenám v dolarech, natož americkým zákonům.

Já si to představuji jako fiktivní stát San Andreas, kde se platí v Kč, mluví česky a platí zákony podobné těm v ČR, avšak nejedná se přímo o ČR - čemuž pak odpovídají veškeré frakce, vozidla a podobně.

Ale ve finále je to jen na vás - hráčích - jak se rozhodnete.

Petan09

Hráč

20
19.10.2020 19:27, naposledy upraveno 19.10.2020 19:28 uživatelem Petan09

Já jsem jednoznačně pro ČR, samozřejmě by byla Zdravotnická záchranná služba Los Santos atp. Samozřejmě jen evropské modely, spíše netahat sem Ameriku. Zákony bych nechal CZ

Demon8116

Hráč

24
19.10.2020 19:43, naposledy upraveno 19.10.2020 19:45 uživatelem Demon8116

Moja predstava o server vozidlách.. 

 

Na serveri by boli európske značky  a nie nejaké americké. IZS by mala taktiež európske značky s fiktívnym logom danej složky....Napr polícia by bola PSA.. záchranka a hasiči by boli ZZS a HZS SA.. 

19.10.2020 19:47

Musím se přiznat, že jsem zásadně proti zasazení serveru do ČR, jde o spoustu faktorů, ovšem třeba já mám již po krk rpení ČR, kam se napojím tak tam samí 3Headi že "HEHEH ČR, nic jinýho neznáme HEHEE", omlouvám se za menší toxicitu ale už toho mám doopravdy po krk, ovšem jsem zásadně pro zasazení do Ameriky, čistě kvůli tomu, že celé Red County je vlastně spojení několika vesnic, což se moc nevidí v ČR, taktéž co jsem si tak všiml, tak na vesnicích moc policie nejezdí, a těmi PD vozy co jsou momentálně navrhovány Radimem, Crazym a Heavym akorát utvrzují moji touhu RPit v Americe. Taktéž tam jde o ten kamionový průmysl, v ČR je to celkem meh a kamioňáci jsou little bit spíše toxic poláci co si kompenzují prohru jeho týmu v Katowicích nebo tak nějak. Ovšem v Americe se mi líbí nejen vozidla ale i kamionová doprava.

19.10.2020 20:59

Zasazení do Ameriky, bude spíše situační. Americké zákony bych pro příklad nepřejímal. Většina lidí, že zná základně alespoň ty České. Tak jako tak, by jsme měli v plánu spíše vydávat vlastní, jako jsme se pokoušeli na Artheonu a jako tomu bylo na Skimu. 

1 2


Powered by LeoSight IFS
LT~130

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo