Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Centrum IZS

1 2



Kenny15

Hráč

19
19.10.2020 19:23

Celkem by mě zajímal váš názor na tohle téma. Centrum IZS, barák velký jak kráva, kde sídlí jak hasiči, záchranka, tak policajti. Myslím si, že by nebylo vůbec špatné tenhle nápad zrealizovat. 

Já osobně si myslím, že je to výborný nápad tohle udělat. A to hned z několika důvodů.

  • Větší RP. Myslím si, že propojení těchto složek by dodalo víc RP mezi nimi. Jak už kamarádství mezi lidma v IZS, nebo scházení se v jedné obří společenské místnosti, (třeba při RPení Vánoc, či Silvestra). A nebo taky při údržbě techniky nebo společného výcviku. Samozřejmostí by byly i společné garáže, ale nevím, zda - li by byla garáž v interiéru, nebo by auta parkovali venku, tudíž by bylo celé centrum namapované.

 

  • Spolupráce mezi složkami. Je jasný, že záchranka, nebude zastupovat policii, ale když nebude záchranka k dispozici, tak můžou vyjet i speciálně vyškolení hasiči, neboli paramedici, kteří mají ve výbavě i zdravotnický materiál a sanitku. 

 

  • Další už mě nenapadá :D

 

Doufám, že se vám můj nápad bude páčiť, a nějak se k němu vyjádříte.

neznamy#2452

Smazaný účet

17
19.10.2020 19:25

Nápad je geniálny ale hádam v okolí IZS centra by mohli mať hráči lagy vďaka vozidlom.. 

Lofanek

Hráč

32
19.10.2020 19:31

Som za to, aby bola záchranka spolu s hasičmi, ale policajtov určite oddelene.

Kenny15

Hráč

19
19.10.2020 19:38

@Lofanek Já bych to udělal dohromady, přeci jenom bych uvítal větší spolupráci, než je v Česku. Myslím si, že by bylo vhodné sdílet stanici i s PČR. Záchranka + hasiči, no. Dobře, ale i tak bych uvítal samotné frakce, ale to je na hráčích, a ne na mě. Aby ve finále neměli každé složky svoji stanici.

19.10.2020 19:38, naposledy upraveno 19.10.2020 19:40 uživatelem Rataj

@neznamy#2452 Rozhodně bychom ty garáže vymysleli tak, aby to hráčům nelagovalo, to je důležitý.

@Lofanek Jako frakce přesně jak říkáš, ale výjezdovku by klidně mohli mít společnou všechny 3. Ale nebráním se tomu, aby policie měla stanici zvlášť.

19.10.2020 19:41

Má to něco do sebe. Chceme hrát (alespoň to tak zatím vypadá) na menší městečka či vesnice, proto není třeba mít rozsáhlý vozový park - z toho důvodů bych se nebál lagů, jak píše @neznamy#2452. Když už by toto centrum mělo sloužit pro všechny složky IZS, udělal bych jej modulárně. Obsahovalo by:

  1. Výjezdovou garáž - tam by parkovala okamžitě dostupná vozidla.
  2. Záložní a podpůrnou garáž - ta by obsahovala vozidla, která nejsou určená k primárním nebo okamžitým výjezdům, "záložní" vozidla atd.
  3. Nějaké lobby, prostor pro návštěvy atd.
  4. Společné prostory.
  5. Kanceláře.

Myslím, že záchrance by stačily dvě RZty (víc jich snad nikdy nebylo třeba) a jedno velitelské vozidlo. Tato tři vozidla by zajišťovala "24/7" pohotovost, byla by okamžitě dostupná a připravená k výjezdu. Další auta by byla v zmiňované záložní garáži - tam by ZZS mohla mít "DRNku," vozidlo pro převoz materiálu a jednu záložní RZtu, kdyby došlo k nehodě apod. Předpokládám, že hasiči také nebudou potřebovat příliš techniky a policie snad také ne. Samozřejmě to bude na vedení frakcí, aby si nastavilo vozový park podle svých preferencí, pracuji jen s osobními zkušenostmi. V areálu tohoto komplexu by mohlo být zmiňované výukové centrum, posilovna, nějaká relaxační zóna, jídelna a pak oddělené místnosti pro jednotlivé frakce. Myslím, že by to mohlo podpořit sociální RP a proto návrh podporuji.

Kenny15

Hráč

19
19.10.2020 19:46

@SedliX Asi nějak tak, bych si to představoval i já.

Lofanek

Hráč

32
19.10.2020 19:56

Mne ide hlavne o priestory pre políciu. Hasičom a záchranárom stačí de-facto nejaká spoločenská miestnosť, kancelárie, poprípade niečo ako bufet, či posilka na kondíciu.

Lenže polícia potrebuje CPZ, rôzne vyšetrovacie miestnosti, častokrát sklad a podobné blbosti okolo.

Tu ma jednak mrzí, že herná zóna nie je zaradená aj v Dillimore, kde je krásny mapping policajnej stanice.

Nápad je to samozrejme skvelý, len mám voči nemu túto maličkú výhradu.

19.10.2020 20:05, naposledy upraveno 19.10.2020 20:09 uživatelem Rataj

No já bych to viděl následovně. Samozřejmě se budovy musí ještě natexturovat (u nemocnice již hotovo) a přidat k nim nějaký hezký mapping. Přiložené screeny berte spíše jako výběr lokací.

Výjezdovka hasičů a záchranářů:

Policejní stanice:

Nemocnice:

https://cdn.discordapp.com/attachments/627792693119942657/767487959167270972/unknown.png

19.10.2020 20:10

Znamená to tedy, že hasiči a ZZS budou jedna frakce?

1 2


Powered by LeoSight IFS
LT~95

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

DUBEN 2024
SPLNĚNO!

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: Vitezslav (2063Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

Kdo je online?
pepekmornik

210Kč včera v 20:27

pepekmornik

210Kč včera v 20:26

Lliborflegr

100Kč včera v 15:30

Nejnovější uživatelé
vyhonek25

Registrován 25.4.2024

Ham201

Registrován 24.4.2024

bujdaCZ

Registrován 24.4.2024