Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Jaký je váš oblíbený sport a jak ste se k němu dostaly


JardaParek

Hráč

8
15.9.2024 17:08

Můj oblíbený sport je hokej, k hokeji mě přivedl otec ve 2 letech ze začátku jsme spíš chodily jen na veřejné bruslení což vždy bylo od 13.15 hodin do 14.45 hodin chodily jsme tam se všemi členy rodiny protože naše rodina nehrála nikdy jiný sport jak hokej sportovně ( jakože jo chodily jsme hrát tennis, pinponk ,fotbal  , basket ale jediný hokej jsme hrály sportovně )  takhle to trvalo do 6 letech pak nás otec přihlásil na školičku bruslení následně si otec  udělal trenérskou licenci B a po školičce bruslení si nás vzal do elevu ,mladších žáku ,starších žáku ,9 třída , mladší dorost a ted starší dorost do kterého jsme tenhle rok vztoupily do staršího dorostu kde následně hraju i se svým bráchou @ParolekJiri z našeho mateřského klubu jsme chtěly odejít z jediného důvodu a to je že tu nejsou tak dobří hráči jo byla tam dobrá komunita dobří kamarádi ale pak začaly chodit omluvenky víc a víc a už mě to přestávalo bavit jak jsme byly jen s bráchou a golmanem sami na tréninku nebo někdy nás přišlo jen 5 jindy zas 15 . Proto jsme přešly do HK MD Šumperk kde jsme ted na tréninky tu jsou permanentně 20 hráčů a někdy i víc . to je vše co bych tu chtěl napsat . JardaParek . děkuji za přečtení

ParolekJiri

Hráč

5
16.9.2024 14:05

eeej taky hokej 

Wivik

Hráč

20
16.9.2024 14:24

Rád hraju Pétanque, cítím se jak opravdový chlap když v rukách držím pořádné koule.


Powered by LeoSight IFS
LT~28

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

ZÁŘÍ 2024
SPLNĚNO!

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: Navaro (6401Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

Kdo je online?
barty

210Kč včera v 22:23

hapciii

21Kč včera v 18:55

Navaro

2000Kč včera v 16:27

Nejnovější uživatelé
IvkoPIvko24

Registrován 18.9.2024

Kolajnice

Registrován 18.9.2024

hapciii

Registrován 18.9.2024