LeoSight.cz

Těžba


Scor

VIP

67
28.10.2020 14:03

Zdravím,

co takhle kdyby se upravila těžba, aby byla nějaká zajímavější jako na Artheonu?

Těžba krumpáčem by mohla vypadat tak, že by se museli hráči strefovat do nějakého určitého bodu, aby u toho nedrželi jen LMB.

Dále by nebylo špatné, aby se mohlo těžit s nějakou technikou pro větší efektivitu.

Link na model ZDE.

 

 

neznamy#2452

Smazaný účet

17
28.10.2020 16:04

Pod výrazom "by se mohlo těžit s nějakou technikou pro větší efektivitu" som si predstavoval vrták, motorovú pílu alebo nejakú pílu ale tož taký báger som nečakal. :D

sandlerino

Hráč

44
28.10.2020 16:34

Tak já už nevím, jestli to bude RP server nebo Euro truck a těžby simulátor s prvky RP. 


Powered by LeoSight IFS
LT~44

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

Donator měsíce: Perii (3333Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

niki hledá spoluhráče na 7 Days to Die 30.8.2026 13:50
Kdo je online?
Mirkos

150Kč včera v 20:12

lukas68

500Kč včera v 20:12

Cap

150Kč 25.6.2026 21:45

Nejnovější uživatelé
Dredasik

Registrován 26.6.2026

pikasoczk5211

Registrován 25.6.2026

Vertix

Registrován 25.6.2026