LeoSight.cz

Hearts of Iron 4 Sessions


sandlerino

Hráč

44
11.10.2024 13:15, naposledy upraveno 11.10.2024 13:16 uživatelem sandlerino

Do you like the new banner? : r/hoi4


Ahoj všem nadšeným hráčům a milým, netoxickým fanouškům Hearts of Iron IV.

Napadlo mě, co takhle si dát kontrolované PvPvE sessions, třeba jednou za 14 dní o víkendu? Byla by stanovená pravidla, sestavili bychom frakce a spokojeně hráli.

Dřív, než se pustím do jakéhokoliv vaření, byl by zájem? Popřípadě, dokázali byste teoreticky zde ve vláknu vytvořit nějaké hráčské frakce? O in-game frakce bychom buďto losovali nebo se domluvili dopředu.

Hraní zdar a HOIku zvlášť,
sandlerino 🫡

11.10.2024 14:29, odstraněno 11.10.2024 14:29 uživatelem
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

Powered by LeoSight IFS
LT~19

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo