LeoSight.cz

FPS cap na MTA


h0nzik

Hráč

19
26.10.2024 18:23

Ahojte, Všiml jsem si že MTA má FPS cap a byl bych rád za radu jek tento FPS cap zvýšit pokud to nějak jde.

 

dikes <3


Powered by LeoSight IFS
LT~12

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo