LeoSight.cz

Okno u auta


RozpusteneMaslo

Hráč

13
30.10.2020 23:16

Zdravím, mám návrh, když se otevře okno u auta tak to půjde i vidět na autě. Dále by bylo fajn když budou v autě třeba dva tak se okno otevře pouze u hráče který si otevře okno. Takže třeba u spolujezdce okno zůstane zavřené. Myslím si že otevření okna na autě, aby to šlo vidět přidá o dost větší RP.  S pozdravem RozpusteneMaslo

Ironman1M

Hráč

5
3.11.2020 17:35

Prikladám stránku kde sú informácie o tom ako to spraviť ale myslím si že budeš vedieť ako ak to budeš chcieť pridať Rataj https://forum.mtasa.com/topic/95048-how-to-open-car-window/

3.11.2020 18:29, naposledy upraveno 23.11.2020 16:48 uživatelem Rataj

@Ironman1M Tuhle funkci podporují jen některé reskiny, nejde to takhle udělat globálně.

 

EDIT: Takže takhle plynule to neudělám, ani aby se dali otevírat po jednom, ale přidám, aby ty okna mizeli.

EDIT2: Přidáno, zamykám.


Powered by LeoSight IFS
LT~33

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

Donator měsíce: Perii (3333Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

niki hledá spoluhráče na 7 Days to Die 30.8.2026 13:50
Kdo je online?
Mirkos

150Kč včera v 20:12

lukas68

500Kč včera v 20:12

Cap

150Kč 25.6.2026 21:45

Nejnovější uživatelé
Dredasik

Registrován 26.6.2026

pikasoczk5211

Registrován 25.6.2026

Vertix

Registrován 25.6.2026