Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

KOPEC SRANDY

1 2



PolChlapa

Hráč

1
1.11.2020 01:25, naposledy upraveno 1.11.2020 01:28 uživatelem PolChlapa

@arciCZ nenapisal som ze zabijem ak si tu ides vymyslat vo svoj prospech tak ti gratulujem vyhral si prvotriedneho kokota co si na 100% zasluzi admina gl v dalsom rozdavani banov. ak chces nieco tvrdit tak si to screenny a daj to sem. vymyslat si vie kazdy. tyyyyy kkt akoze sorry ale admin aby ojebaval vo svoj prospech tak to je uz moc.. frajer dufam ze to tvoje nerdiacke ego bude aj nadalej rast a drzim ti v tom palce. nabuduce sa zamysli nad tym co pises. dost ze ojebavas ohladom tska a este aj na servery? cool story bob. BTW neviem preco to pises kedze sa rozpravam momentalne s mojim Ratajkom :)))))))))))

Lofanek udělil za tento příspěvek varování: Porušenie pravidla č.6, 10

Lofanek

Hráč

31
1.11.2020 01:39

Bolo nás tam azda 7-8 a všetci sme videli to isté, tak sa nesnažte nás presvedčiť.

Z vašej strany to bola jednak zo začiatku provokácia jednotiek PSA, čo sme vám tolerovali a riešili sme to IC. Ako arči spomínal, aj počas zatýkania ste to naďalej hrotili, čo sme rovnako tolerovali, pretože sme sa zhodli na tom, že IC trest budem v tomto prípade lepší a aspoň si zaRPíme. Následne sme vás horko ťažko previezli na stanicu keďže ste ignorovali naše /me a /do, čo ste odôvodnili tým, že ste sa nevyznali v chate čo chápem, preto sme to neriešili. No na stanici sa to už maximálne vyhrotilo, pretože hodnotu vašeho FearRP by nenameral ani ten presný sovietský dozimeter z trezoru, preto tie bany.

Ja osobne nemám problém poskytnúť logy vedeniu, keďže všetko čo sem píšeme je založené na pravde a na mojej pozícií nemám určite za potrebu klamať.

(poprosím ešte jednu vec.. skúste sa vyhnúť nadávkam a arogancií, tým len situáciu zhoršujete a akurát sa tak prezentujete pred komunitou za niečo, čo dúfam normálne nie ste :) )

Mayonezka

Hráč

4
1.11.2020 01:45

Hop Stop kamarade ja som s ním nebol ... ja opisujem moju situáciu s políciou keďže tu bola taká téma .

 

Lofanek

Hráč

31
1.11.2020 01:52

Veď jasné, skúsenosti môže mať každý rozličné, priznám sa, že aj ja občas otváram ústa nad RP či už polície, alebo hocikoho iného.

Akurát reagujem na chalana, ktorý si podáva túto "sťažnosť", ak sa to tak dá nazvať. (skôr teda spleť urážok, klamstiev a arogancie). Takýchto ľudí v Česku prezývajú ako maďar no.

1.11.2020 02:25

Ve stížnosti stále nevidím žádné objektivně uznatelné porušení pravidel ze strany nahlášených (ani není zkonkrétněno, kdo je nahlášeným), natož nějaké důkazy.

Akorát nám tu z toho vzniká off-topic.

Zamykám.

1 2


Powered by LeoSight IFS
LT~46