Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Žiadosť o unban


Patryk

Hráč

24
31.10.2020 22:48

Dnes mi bol udelený ban za non fear rp pričom som iba vykrýkol po tom ako ma policajt zbil obuškom. Podľa mňa bol tento ban celkom bezvýznamný. Keď už ma ide tento policajt banovať z nom fear rp prečo si sám neudelil ban za to že keď mi odoberal veci z inventara pri prehľadávaný tak zrpil že mi to berie a pritom som bol donútený z vyhrážkou banu k zničeniu itemu v inventári len preto že policajt nemal miesto v tom svojom a nedalo sa mu to zobrať. Radosť byť admin a byť nedotknuteľný z hľadiska pravidiel :)

PolChlapa

Hráč

1
31.10.2020 22:52

No co Ratajko kde si?

arciCZ udělil za tento příspěvek varování: Porušení pravidla č. 19
31.10.2020 22:58
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

Patryk

Hráč

24
31.10.2020 23:00

Ako som mohol pridať screen keď som bol zabanovaný zo servera z toho dôvodu že som vykríkol jedno slovo po tom ako som sa zdvihol zo zeme? Nemyslím si že toto je dôvod na ban za non fear rp

31.10.2020 23:05
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

Michael

Hráč

19
1.11.2020 00:33

Ahoj,

bylo by dobré přiložit výtažek z logu, kde jasně dohledáme, za jakých okolností jsi byl spacifikován. Určitě nějaký důvod to mělo, jelikož do PSA nenaberou každého druhého. A pokuď nadále budeš pokračovat v takto razantním jednání proti PSA, tak ti říkám, že neuspěješ. Takových frajírků už bylo, ale jak skončili se můžeš brzy dozvědět. 

Pa

sandlerino

Hráč

39
8.12.2020 16:42, naposledy upraveno 8.12.2020 16:45 uživatelem sandlerino

 Ban vypršel, zamykám téma. 🔐


Powered by LeoSight IFS
LT~49